Žervé cesnak a bylinky 80g Milko VÝPREDAJ

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Smotanové a syrové nátierky
Množstvo v kartóne 16 ks
Cena za kg 7,44 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,60 € s 19% DPH
0,85 €
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko VÝPREDAJ

Milko Žervé cesnak a bylinky. Hmotnosť/Objem balenia: 80g.

Termizovaný mäkký plnotučný nezrejúci prírodný syr s cesnakom a bylinkami.

Skladovanie

 Výrobok je nutné skladovať v čistých a chladených miestnostiach pri teplote +2 až +8 °C.

 

 

 

Zloženie
mlieko, smotana, ochucujúca zložka 10 % (pitná voda, cesnak 10 %, jedlá soľ, zmes byliniek 1 % (petržlen, pažitka, trebuľka), regulátor kyslosti: kyselina mliečna, prírodná aróma), srvátka, jedlá soľ, kukuričný škrob.

 

Alergény
Mlieko a výrobky z neho.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 218,00
Energetická hodnota [KJ]: 902,00
Tuky [Gram]: 19,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 13,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 6,00
z toho cukry [Gram]: 3,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 6,30
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,30
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 80g.

Podobné produkty
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko
Dočasne nedostupné
1 ks
0,85 €
10,63 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
Očakávame 01.10.
1 ks
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,35 €
5,40 €/kg
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko
Dočasne nedostupné
1 ks
0,85 €
10,63 €/kg
Žervé s pažítkou 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,79 €
4,79 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,29 €
4,26 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Jogurt Grécky karamelový 0% 140g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
0,85 €
6,07 €/kg
Jogurt grécky biely 0% 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,49 €
4,49 €/kg
Jogurt grécky 0% jahoda MILKO 140g
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,07 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
1 ks
Česká republika
2,19 €
14,60 €/kg
POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
Dr. Kryšpína 510/4, Poděbrady II, 290 01 Poděbradyviac informácií o distribútorovi
Skyr 0% kokos 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,54 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Žervé s paprikou 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Tvaroh tučný jemný 1000g Milko VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
5,69 €
2,85 €
2,85 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,19 €
4,76 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
1 ks
Česká republika
2,19 €
14,60 €/kg
Žervé s pažítkou 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Tvarohový krém vanilka MAŤKO 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,31 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,29 €
4,26 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Žervé cesnak a bylinky 80g Milko VÝPREDAJ
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko VÝPREDAJ
0,60 € s 19% DPH
0,85 €