BIO Tvarohový dezert MATYLDA čokoláda 125g Milko

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Tvarohové
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 7,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,95 € s 19% DPH
BIO Tvarohový dezert MATYLDA čokoláda 125g Milko

Milko Matylda chladený mliečny dezert s Bio tvarhom a Bio smotanovým jogurtom s čokoládovou príchuťou. Hmotnosť/Objem balenia: 125g(0,125kg).

Milko Matylda Dezert s Bio tvarohom a Bio jogurtom čokoládový 125 g

POPIS

EU Organický – CZ-BIO-001, Poľnohospodárstvo EÚ/mimo EÚ.

ZNAČKA

Milko

SKLADOVANIE
  • Skladujte pri teplote od +2°C do +8 °C. Po otvorení ihneď spotrebujte. Spotrebujte do dátumu uvedeného na hornom okraji téglika.
  • Chladené
LIFESTYLE
  • Bez lepku
  • Bio

Zloženie

Tvaroh* 56 % hmot., Smotanový jogurt* 26 % hmot. (mlieko*, smotana*, jogurtová kultúra s Bifidobacterium, BB-12®), Ochucujúca zložka* 18 % hmot. (cukor*, pitná voda, čokoláda v prášku* 15,5 % hmot. (cukor*, kakaový prášok* 32 % hmot.), kukuričný škrob*, sušené mlieko*, karamelový sirup*, koncentrát citrónovej šťavy*, prírodná aróma), Sušina min. 24% hmot., *Produkt ekologického poľnohospodárstvá

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G
Energia450 kJ / 107 kcal
Tuky2,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny1,9 g
Sacharidy14 g
z toho cukry12 g
Bielkoviny7,0 g
Soľ0,10 g
ALERGÉNY
Obilniny obsahujúce lepok: Neobsahuje Mlieko: Obsahuje

 

Bezgluténový výrobok.

Obsah balenia

125 g - TéglikROZMERY
Výška regálu:
78 mm
Šírka regálu:
76 mm
Hĺbka regálu:
76 mm

Podobné produkty
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Tvarohový krém vanilka MAŤKO 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,31 €/kg
Termix kakaový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Termix vanilkový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Termix kakaový Mlékárna Kunín 90 g
1 ks
Česká republika
0,59 €
6,56 €/kg
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Tvarohový krém kakao MAŤKO 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,31 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Lipánek Mini vanilkový Madeta 80g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Tvarohový krém smotana MAŤKO 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,31 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
Očakávame 30.09.
1 ks
1,15 €
8,85 €/kg
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
Očakávame 30.09.
1 ks
1,89 €
9,45 €/kg
Termix vanilkový Mlékárna Kunín 90 g
1 ks
Česká republika
0,61 €
6,78 €/kg
POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
Dr. Kryšpína 510/4, Poděbrady II, 290 01 Poděbradyviac informácií o distribútorovi
Tvaroh tučný jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
25,19 €
5,04 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
5,19 €
5,19 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,99 €
4,40 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,79 €
4,79 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
2,19 €
14,60 €/kg
Žervé krémové 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Skyr 0% mango 130g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
0,85 €
6,54 €/kg
Jogurt Grécky karamelový 0% 140g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
0,85 €
6,07 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko VÝPREDAJ
1 ks
0,95 €
0,24 €
1,90 €/kg
Momentálne nedostupný

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

BIO Tvarohový dezert MATYLDA čokoláda 125g Milko
BIO Tvarohový dezert MATYLDA čokoláda 125g Milko
0,95 € s 19% DPH