Jogurt Grécky karamelový 0% 140g Milko

1 ks
Milko Grécky jogurt karamelový 0%. Hmotnosť/Objem balenia: 140g
Kategória Grécke a gréckeho typu
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 6,07 €
Očakávame 30.09.
0,85 € s 5% DPH
Jogurt Grécky karamelový 0% 140g Milko

Hustý jogurt ochutený



  • Skladovanie: Výrobok je nutné skladovat v čistých a chladených miestnostiach pri teplote +2 až +8 °C
  • Návod na použitie: Na okamžitú spotrebu
Zloženie

Zloženie výrobku: jogurt odtučnený (mlieko, jogurtová kultúra s Bifidobacterium BB-12), ochucujúca zložka 16 % (karamelový sirup, mliečny karamel, cukor, aróma).

Alergény (zoznam zložiek): Jogurt,jogurtová kultúra

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 83 kcal
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 351 kJ
Tuky [Gram] 0,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0,2 g
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 11,5 g
z toho cukry [Gram] 8,5 g
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 8,5 g
Soľ (NaCl) [Gram] 0,08 g
Podobné produkty
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jogurt grécky karamelový 0% 140g Milko VÝPREDAJ
1 ks
0,85 €
0,21 €
1,52 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt grécky 0% jahoda MILKO 140g
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,07 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jogurt grécky 0% čokoláda MILKO 140g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
0,85 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt grécky 0% biely MILKO 140g
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,07 €/kg
Jogurt grécky 0% čučoriedka MILKO 140g
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,07 €/kg
Jogurt biely gréckeho typu 6% 1kg Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
3,49 €
3,49 €/kg
Jogurt grécky biely 0% 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,49 €
4,49 €/kg
Jogurt grécky 0% čokoláda MILKO 140g
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,07 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-25%
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,64 €
7,97 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,79 €
4,79 €/kg
Žervé krémové 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Tvaroh odtučnený jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,29 €
4,26 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jogurt grécky karamelový 0% 140g Milko VÝPREDAJ
1 ks
0,85 €
0,21 €
1,52 €/kg
Momentálne nedostupný
Žervé s paprikou 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jogurt grécky 0% čokoláda MILKO 140g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
0,85 €/kg
Momentálne nedostupný
Tvaroh polotučný jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
5,19 €
5,19 €/kg
Jogurt grécky 0% čokoláda MILKO 140g
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,07 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
Dr. Kryšpína 510/4, Poděbrady II, 290 01 Poděbradyviac informácií o distribútorovi
Tvaroh odtučnený jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,79 €
4,79 €/kg
Tvarohový krém vanilka MAŤKO 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,31 €/kg
Žervé krémové 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Žervé s pažítkou 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Tvaroh tučný jemný 1000g Milko VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
5,69 €
4,27 €
4,27 €/kg
Jogurt Grécky karamelový 0% 140g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
0,85 €
6,07 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko VÝPREDAJ
1 ks
0,95 €
0,24 €
1,90 €/kg
Tvarohový krém kakao MAŤKO 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,31 €/kg
Tvarohový krém smotana MAŤKO 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,31 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA čokoláda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt Grécky karamelový 0% 140g Milko
Jogurt Grécky karamelový 0% 140g Milko
0,85 € s 5% DPH