Sóda bikarbóna 500g Lunys

1 ks
Slovensko
Lunys Sóda bikarbóna vrecko. Hmotnosť/ Objem: 500g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Jedlá sóda
Množstvo v kartóne 40 ks
Cena za kg 4,98 €
Na sklade viac ako 100 ks
2,49 € s 19% DPH
Sóda bikarbóna 500g Lunys

Prášok na široké použitie v domácnosti. 

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom.
  • Návod na použitie: podľa všeobecných zvyklostí
Zloženie

Hydrogenuhličitan sodný

 

Výživové údaje na 100g
Soľ (NaCl) [Gram] 68.5
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 500g.

Podobné produkty
Sóda bikarbóna 100g Lunys
1 ks
Nemecko
0,49 €
4,90 €/kg
Zmes korenia Americké zemiaky 550g Lunys
1 ks
Slovensko
5,79 €
10,53 €/kg
Vanilkový Lusk 2ks Lunys
1 ks
Madagaskar
6,09 €
869,99 €/kg
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Zmes korenia Hydinová cigánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
5,09 €
5,09 €/kg
Sirup mojito 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
11,27 €/LIT
Korenie škorica celá 250g Lunys
1 ks
Vietnam
7,49 €
29,96 €/kg
Soľ morská vločková 1,4 kg Lunys
1 ks
Belgicko
27,39 €
19,56 €/kg
Sezamové semienka čierne 450g Lunys
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Kakaový prášok sladený 500g Lunys
1 ks
Slovensko
5,69 €
11,38 €/kg
Korenie Paprika sladká Prémium 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
9,39 €
9,39 €/kg
Sezamové semienka biele 450g Lunys
1 ks
India
6,59 €
14,64 €/kg
Puding kakaový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Sóda bikarbóna 500g Lunys
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/kg
Zmes soliaca dusitanová Rýchlosoľ 1kg Lunys
1 ks
Česká republika
1,69 €
1,69 €/kg
Žemľové kocky 500g Lunys
1 ks
Nemecko
4,49 €
8,98 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Zmes korenia na gril Mexico 650g Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
12,14 €/kg
Zmes korenia Cigánska pečienka 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
5,19 €
5,19 €/kg
Korenie wok India Garam Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
8,09 €
16,18 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sóda bikarbóna 500g Lunys
Sóda bikarbóna 500g Lunys
2,49 € s 19% DPH