Kakaový prášok 500g Lunys

1 ks
Slovensko
Lunys Kakaový prášok na pečenie, varenie, prípravu nápoja. Hmotnosť / Objem balenia: 500g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Kakao
Množstvo v kartóne 50 ks
Cena za kg 12,58 €
Na sklade viac ako 10 ks
6,29 € s 19% DPH
Kakaový prášok 500g Lunys

Kakaový prášok na pečenie, varenie, prípravu nápoja.



  • Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste
  • Návod na použitie: podľa želanej intenzity chuti
Zloženie

Zloženie výrobku: kakao, kakaová vláknina, hroznový cukor, prírodná aróma

Alergény (zoznam zložiek): nie

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: nie

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 311
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1297
Tuky [Gram] 5.6
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 3.4
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 34.3
z toho cukry [Gram] 2.6
Vláknina [Gram] 28.5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 15
Soľ (NaCl) [Gram]  
Obsah balenia

25x17x3

Podobné produkty
Kakao BERNSDORP 500g
1 ks
Rakúsko
18,19 €
36,38 €/kg
Kakao holandské 100g+20% grátis Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,69 €
26,90 €/kg
Kakao BERNSDORP 125g
1 ks
Rakúsko
5,39 €
43,12 €/kg
Kakaový prášok sladený 500g Lunys
1 ks
Slovensko
5,69 €
11,38 €/kg
Kakao 500g Lunys
1 ks
Holandsko
8,19 €
16,38 €/kg
Polievkové guličky 300g Lunys
1 ks
Nemecko
2,69 €
8,97 €/kg
Polievkové guličky 1kg Lunys
1 ks
Nemecko
6,69 €
6,69 €/kg
Korenie wok India Tikka Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,89 €
13,78 €/kg
Sirup Brusnicový 700ml Lunys
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
7,99 €
11,41 €/LIT
Lunys Zeleninový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,79 €
4,79 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Žemľové kocky 500g Lunys
1 ks
Nemecko
4,49 €
8,98 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Sezamové semienka biele 450g Lunys
1 ks
India
6,59 €
14,64 €/kg
Zmes korenia Hydinová cigánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
5,09 €
5,09 €/kg
Soľ morská vločková 400g Lunys
1 ks
Belgicko
11,49 €
28,73 €/kg
Zmes korenia Cigánska pečienka 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
5,19 €
5,19 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska celá 400g Lunys dóza
1 ks
India
6,79 €
16,98 €/kg
Lunys Hydinový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Korenie nové mleté 400g Lunys
1 ks
Mexiko
10,89 €
27,23 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Korenie Ružové celé 100g Lunys
1 ks
Vietnam
3,49 €
34,90 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kakaový prášok 500g Lunys
Kakaový prášok 500g Lunys
6,29 € s 19% DPH