Zmes korenia Americké zemiaky 550g Lunys

1 ks
Slovensko
Lunys zmes korenia na Americké zemiaky Dóza. Hmotnosť/ Objem: 550g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 10,53 €
Na sklade viac ako 100 ks
5,79 € s 19% DPH
Zmes korenia Americké zemiaky 550g Lunys

Typická tradičná zmes na pečené, opekané zemiaky a hranolky.

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom.
  • Návod na použitie: podľa chuti posypom na smažené, pečené, opekané zemiaky
Zloženie

Zloženie výrobku: jedľá soľ 44%, koreniny (paprika, rasca, cesnak, cibuľa, rímska rasca, čierne korenie, chilli, koriander, kurkuma, petržlenová vňať), kukuričná múka, cukor, zvýrazňovač chuti a vône (glutaman sodný).

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 169.5
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 709
Tuky [Gram] 4.18
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.48
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 28.9
z toho cukry [Gram] 9.1
Vláknina [Gram] 7.26
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 4.45
Soľ (NaCl) [Gram] 44
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 550g.

Podobné produkty
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie wok India Tikka Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,89 €
13,78 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska celá 400g Lunys dóza
1 ks
India
6,79 €
16,98 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Korenie Ružové celé 100g Lunys
1 ks
Vietnam
3,49 €
34,90 €/kg
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sirup Uhorka 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Lunys Hydinový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Korenie wok India Garam Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
8,09 €
16,18 €/kg
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Sóda bikarbóna 100g Lunys
1 ks
Nemecko
0,49 €
4,90 €/kg
Kakao 500g Lunys
1 ks
Holandsko
8,19 €
16,38 €/kg
Sóda bikarbóna 500g Lunys
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/kg
Korenie wok India Tikka Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,89 €
13,78 €/kg
Korenie wok India Tandoori 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska celá 400g Lunys dóza
1 ks
India
6,79 €
16,98 €/kg
Zmes korenia Americké zemiaky 550g Lunys
1 ks
Slovensko
5,79 €
10,53 €/kg
Polievkové guličky 300g Lunys
1 ks
Nemecko
2,69 €
8,97 €/kg
Lunys Hydinový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Zmes korenia Hydinová cigánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
5,09 €
5,09 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia Americké zemiaky 550g Lunys
Zmes korenia Americké zemiaky 550g Lunys
5,79 € s 19% DPH