Sójová omáčka tmavá P.R.B. 1l Lunys

1 ks
Čína
Pearl River Bridge Fermentovaná sójová omáčka tmavá. Hmotnosť/ Objem: 1l.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Sojové omáčky
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za LIT 8,39 €
Na sklade viac ako 1 ks
8,39 € s 19% DPH
Sójová omáčka tmavá P.R.B. 1l Lunys

Fermentované tekuté ochucovadlo originál.

  • Návod na použitie: na ochutenie mäsitých a ázijských pokrmov

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. V prípade záujmu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zloženie

Zloženie výrobku: voda, sójové bôby 24%, soľ 23%, cukor, pšeničná múka,

Alergény (zoznam zložiek): áno - sója, pšenica

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 45
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 190
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 4.5
z toho cukry [Gram] 3
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 6.5
Soľ (NaCl) [Gram] 23.6
Obsah balenia

 Hmotnosť/Objem: 1l

Podobné produkty
Sójová omáčka Vitana 1l
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/LIT
Sójová omáčka s dávkovačom 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
30,60 €/LIT
Sójová omáčka 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
9,99 €
9,99 €/LIT
Sójová omáčka 1l Yamasa
1 ks
Japonsko
5,59 €
5,59 €/LIT
Sójová omáčka 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
3,49 €
23,27 €/LIT
Sójová omáčka Tamari bezgluténová 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,89 €
19,56 €/LIT
Sójová omáčka 150ml Yamasa
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
23,27 €/LIT
Sójová omáčka 5l Kikkoman
1 ks
Holandsko
33,39 €
6,68 €/LIT
Sójová omáčka s nízkym obsahom soli 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
30,60 €/LIT
Sójová omáčka sladká 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
18,36 €/LIT
Sójová omáčka 160ml Vitana
1 ks
Česká republika
1,29 €
8,06 €/LIT
Sójová omáčka Ponzu Citrus 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
13,89 €
13,89 €/LIT
Sójová omáčka Sojasauce 150ml SHAN SHI
1 ks
Malajzia
1,99 €
13,27 €/LIT
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Lieskové orechy jadrá 500g Lunys
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
11,79 €
23,58 €/kg
Lunys Hydinový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Polievkové guličky 300g Lunys
1 ks
Nemecko
2,69 €
8,97 €/kg
Korenie Paprika sladká údená 250g Lunys
1 ks
Španielsko
4,69 €
18,76 €/kg
Posyp pekárenský 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,59 €
4,59 €/kg
Ľan hnedý 550g Lunys
1 ks
Slovensko
5,39 €
9,80 €/kg
Soľ morská vločková 400g Lunys
1 ks
Belgicko
11,49 €
28,73 €/kg
Zmes soliaca dusitanová Rýchlosoľ 1kg Lunys
1 ks
Česká republika
1,69 €
1,69 €/kg
Sirup mojito 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
11,27 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sójová omáčka tmavá P.R.B. 1l Lunys
Sójová omáčka tmavá P.R.B. 1l Lunys
8,39 € s 19% DPH