Orion Vykrajovačka Perníček

1 ks
Česká republika
Orion Vykrajovačka v tvare perníčkov. Materiál: nerez. Rozmery: 7,5 x10x2 cm. Balenie obsahuje 1 ks
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Formy na pečenie a vykrajovačky
Cena za kg 94,21 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,79 € s 23% DPH
Orion Vykrajovačka Perníček

Orion Vykrajovačka v tvare perníčkov, ktorého poznajú deti z TV. Radi Vám pomôžu so zdobením! Materiál: nerez. Rozmery: 7,5 x10x2 cm.



Podobné produkty
Orion Forma na pečenie Halloween silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Forma na pečenie 23x kávové zrná silikón
1 ks
Čína
6,59 €
46,41 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Kvietky silikón
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 35x20mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,19 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x laskonky malé plast
1 ks
Čína
4,19 €
53,04 €/kg
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Forma na lievance/volské oká 9,5x9cm silikón
1 ks
Čína
3,39 €
3,39 €/ks
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 50x30mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,45 €
0,01 €/ks
Orion Cukrárský košíček 2x2,5cm 200ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,01 €/ks
Orion Cukrárský košíček Vlnky 3x5cm 80ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,99 €
0,02 €/ks
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
1 ks
Čína
3,99 €
92,79 €/kg
Orion Forma na pečenie 12xMuffiny 35x26,5cm
1 ks
Čína
10,89 €
0,91 €/ks
Orion Forma na pečenie 12x laskonky veľké
1 ks
Čína
4,19 €
51,73 €/kg
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Forma na pečenie Bábovka 24,5cm
1 ks
Čína
12,29 €
12,29 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky hnedá silikón
1 ks
Čína
6,99 €
71,33 €/kg
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Napichovátka Halloween tekvica 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Škrabka Luxy 17x2,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Vykrajovačka baranček
1 ks
Česká republika
1,29 €
1,29 €/ks
Orion Vykrajovačka tekvica Halloween 5ks
1 ks
Čína
4,99 €
1,00 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Kefa-Valček na textil lepiaci 22x10cm
1 ks
Čína
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,25l 2ks
1 ks
Čína
14,59 €
7,30 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,125l 6ks
1 ks
Čína
19,99 €
3,33 €/ks
Orion Rozprašovač na ocot/olej 150ml
1 ks
Čína
9,79 €
49,44 €/kg
Orion Pohár-kýblik popcorn 3,4l mix plast
1 ks
Turecko
4,99 €
25,72 €/kg
Orion Strúhadlo ploché jemné s rukoväťou
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Strúhadlo štvorhranné s rukoväťou
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Forma na pečenie zajac silikón
1 ks
Čína
4,89 €
58,21 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Vykrajovačka Perníček
Orion Vykrajovačka Perníček
1,79 € s 23% DPH