Orion Doska na krájanie granit 31x20 cm

1 ks
Čína
Orion Doska na krájanie granit-Kuchynská doska s uchom na zavesenie.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Domácnosť
Množstvo v kartóne 36 ks
Cena za ks 8,19 €
Na sklade viac ako 10 ks
8,19 € s 23% DPH
Orion Doska na krájanie granit 31x20 cm

Doska na krájanie z pevného plastu v imitácii kameňa, tzv. granit. dekoru, je vhodná na krájanie pečiva, mäsa, ovocia i zeleniny, a aj pri aromatických potravinách nehrozí, že natiahne pachy. Je ideálna na použitie ako kovových, tak aj keramických nožov. Praktické držadlo pomôže pri prenášaní nakrájaných potravín do polievky alebo omáčky. Vďaka použitému materiálu nehrozí napučanie.

Možno umývať v umývačke riadu a potom uložiť do zásuvky alebo ju zavesiť.

 

 

Zloženie
Plast.
Obsah balenia

Balenie obasahuje : 1ks.

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia Extra strong 50m x29cm Folistar
1 ks
Rakúsko
5,09 €
14,18 €/kg
Trvalo výhodné
 Vrecia na odpad ECO 150l 78x105cm 10ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
2,19 €
0,22 €/ks
Trvalo výhodné
BRITA Fill&Go Vital filtračná fľaša modrá 600ml
1 ks
Nemecko
12,39 €
12,39 €/ks
Trvalo výhodné
Alobal, hliníková fólia 10m x 29cm (DxŠ) Balis
1 ks
Európska únia
0,85 €
0,08 €/ks
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Trvalo výhodné
 Vrecia na odpad Economy 60l  59 x 71cm  20ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
1,09 €
0,05 €/ks
 Orion Kuchynská zástera My kitchen hnedá
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia 20m x 29cm "Basic" Folistar
1 ks
Rakúsko
1,79 €
0,09 €/ks
 Drevené uhlie Binchotan-Lychee 10kg Josper
1 ks
Vietnam
69,99 €
7,00 €/kg
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia 300m x 39cm Folistar
1 ks
Rakúsko
31,59 €
0,11 €/ks
Trvalo výhodné
BRITA Fill&Go Vital filtračná fľaša broskyňová 600ml
1 ks
Nemecko
12,39 €
12,39 €/ks
 Orion Chňapka s magnetom My kitchen hnedá
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
 Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks béžová
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
1 ks
Čína
3,99 €
92,79 €/kg
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia 100m x 29cm Folistar
1 ks
Rakúsko
9,59 €
0,10 €/ks
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
 Orion Kuchynská zástera My kitchen greenish
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia 150mx 44cm Safetys
1 ks
Rakúsko
24,29 €
0,16 €/ks
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia Grill 10m x 44cm Folistar
1 ks
Rakúsko
2,95 €
14,46 €/kg
Orion Vykrajovačka Prasa malá
1 ks
Česká republika
1,09 €
121,11 €/kg
Orion Vykrajovačka Anjel veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
 Orion Kuchynská zástera My kitchen hnedá
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Bombičky jednorazové na šľahačku N2O 10ks
1 ks
Izrael
5,59 €
0,56 €/ks
Orion Forma na pečenie Torta 21x6,5cm
1 ks
Poľsko
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Čajítko priemer 8,5 cm
1 ks
Čína
5,99 €
130,22 €/kg
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
Dočasne nedostupné
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Strúhadlo ploché jemné s rukoväťou
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Kuchynská zástera Beige, ornamenty 86x71cm
1 ks
India
7,99 €
7,99 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Forma na pečenie Halloween silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Vykrajovačka Stromček malá
1 ks
Česká republika
0,99 €
82,50 €/kg
Orion Rozprašovač na ocot/olej 150ml
1 ks
Čína
9,79 €
49,44 €/kg
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Škrabka Luxy 17x2,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
1 ks
Čína
2,49 €
0,83 €/ks
Orion Vykrajovačka Kométa
1 ks
Česká republika
1,19 €
85,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Doska na krájanie granit 31x20 cm
Orion Doska na krájanie granit 31x20 cm
8,19 € s 23% DPH