Orion Vykrajovačka Panáčik

1 ks
Česká republika
Orion Formička na vykrajovanie PANÁČIK. Materiál: nerez. Rozmery: 7x5x1,5 cm. Je vhodná do umývačky na riad. Balenie obsahuje 1 ks
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Formy na pečenie a vykrajovačky
Cena za kg 132,23 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,19 € s 23% DPH
Orion Vykrajovačka Panáčik

Orion Formička na vykrajovanie PANÁČIK. Materiál: nerez. Rozmery: 7x5x1,5 cm. Je vhodná do umývačky na riad.



Podobné produkty
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 50x30mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,45 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x laskonky malé plast
1 ks
Čína
4,19 €
53,04 €/kg
Orion Forma na pečenie 12xMuffiny 35x26,5cm
1 ks
Čína
10,89 €
0,91 €/ks
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky hnedá silikón
1 ks
Čína
6,99 €
71,33 €/kg
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Cukrárský košíček 2x2,5cm 200ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie Bábovka 24,5cm
1 ks
Čína
12,29 €
12,29 €/ks
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Kvietky silikón
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Forma na pečenie 23x kávové zrná silikón
1 ks
Čína
6,59 €
46,41 €/kg
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
1 ks
Čína
3,99 €
92,79 €/kg
Orion Forma na lievance/volské oká 9,5x9cm silikón
1 ks
Čína
3,39 €
3,39 €/ks
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 35x20mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,19 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie 12x laskonky veľké
1 ks
Čína
4,19 €
51,73 €/kg
Orion Cukrárský košíček Vlnky 3x5cm 80ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,99 €
0,02 €/ks
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Vykrajovačka vajíčko veľké
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
 Orion Kuchynská zástera My kitchen greenish
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Pohárik Panna Cotta 0,12l 6ks
1 ks
Taliansko
3,59 €
0,60 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks hnedá
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Vykrajovačka Prasa veľká
1 ks
Česká republika
2,79 €
126,82 €/kg
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Vykrajovačka Panáčik
1 ks
Česká republika
1,19 €
132,23 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Kuchynská zástera Červená, bodky 86x71cm
1 ks
India
9,79 €
9,79 €/ks
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Forma na pečenie 4x sliepočky silikón
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Čajítko s retiazkou 4cm
1 ks
Čína
3,99 €
199,50 €/kg
Orion Vykrajovačka baranček
1 ks
Česká republika
1,29 €
1,29 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Škrabka Luxy 17x6,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Vál na cesto  42x29,5cm silikón/sklenené vlákno
1 ks
Čína
6,99 €
97,08 €/kg
Orion Zátka na víno Luxy 9x2cm
Očakávame 02.10.
1 ks
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Vykrajovačka zvonček s mašľou
1 ks
Česká republika
0,99 €
123,75 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Vykrajovačka Panáčik
Orion Vykrajovačka Panáčik
1,19 € s 23% DPH