Orion Matcha tea set

1 ks
Čína
Orion Matcha tea keramika/bambus Set skladajúci sa z keramickej misky, stojana a bambusovej metličky a dlhej lyžice je určený na prípravu matcha čaju.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Kuchynské náčinie
Cena za kg 51,83 €
Na sklade viac ako 1 ks
27,99 € s 23% DPH
 Orion Matcha tea set

Set na prípravu matchy sa používa na prípravu matcha čaju z práškového zeleného čaju a horúcej vody. Jeho príprava je malý obrad, vďaka ktorému si vychutnáte celý proces. Set obsahuje: metličku - pr. 6 cm, v. 10,5 cm misku - objem 520 ml, pr. 12,5 cm, v. 7 cm stojan na metličku - pr. 6,5 cm bambusovú lyžicu - d. 18 cm.

Zloženie
Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal]  
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL  
Tuky [Gram]  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]  
z toho cukry [Gram]  
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]  
Soľ (NaCl) [Gram]  
Podobné produkty
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Lievik so sitkom 8 cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
Očakávame 02.10.
1 ks
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Vykrajovačka baranček
1 ks
Česká republika
1,29 €
1,29 €/ks
Orion Vykrajovačka vajíčko veľké
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Plech na pečenie Grande 27,5x15cm
1 ks
Čína
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks hnedá
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Zátka na víno s nálevkou 8x2cm
1 ks
Čína
2,69 €
179,33 €/kg
Orion papier do teplovzdušnej fritézy 16cm, 100ks
1 ks
Čína
8,39 €
48,50 €/kg
Orion Vykrajovačka kuriatko
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Forma na pečenie zajac silikón
1 ks
Čína
4,89 €
58,21 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Forma na pečenie Halloween silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
1 ks
Čína
3,99 €
92,79 €/kg
Orion Čajítko s retiazkou a klipom 4,5cm
1 ks
Čína
4,19 €
380,91 €/kg
Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks hnedá
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Čajítko s retiazkou 4cm
1 ks
Čína
3,99 €
199,50 €/kg
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

 Orion Matcha tea set
 Orion Matcha tea set
27,99 € s 23% DPH