Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Mäspoma Marináda suchá Med s Chrenom, dehydratovaná zmes na prípravu marinády. Hmotnosť/ Objem balenia: 25g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Marinády
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 39,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,99 € s 19% DPH
Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma

Marináda med s chrenom, dehydratovaná zmes na prípravu marinády 25 g

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Skladujte v suchu, chránte pred priamym slnečným žiarením.
  • Návod na použitie: Vystačí na 800 g mäsa. Návod na prípravu: Umyté a osušené mäso (hovädzie, bravčové alebo kuracie) nakrájame na plátky. Suchú marinádu vysypeme do vhodnej nádoby a pridáme olej podľa potreby. Premiešame. Plátky mäsa z každej strany natrieme marinádou. Necháme odležať. Následne grilujeme, príp. opekáme na grilovacej panvici. Mäso po opečení vyberieme na tanier, prikryjeme a necháme pred servírovaním chvíľu odležať. NÁŠ TIP: Táto marináda s jemnými medovými tónmi je vhodná na každý druh mäsa a pre jej zaujímavú chuť si ju obľúbia aj malí stravníci.
Zloženie

Zloženie výrobku: soľ,  koreniny a byliny (horčica, paprika sladká, zázvor, biele korenie, tymián, petržlenová vňať, kurkuma), dextróza, sušená zelenina (cesnak, chren min. 2,7%, cibuľa), kvasničný extrakt, medová aróma (min. 1,5%).

Alergény (zoznam zložiek): Horčica. Výrobok môže obsahovať zeler, sezam, glutén, sóju, vajcia, mlieko, arašidy, orechy, vlčí bôb.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 234
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 981
Tuky [Gram] 5.3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.4
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 36
z toho cukry [Gram] 23
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 9
Soľ (NaCl) [Gram] 39
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 25g

Podobné produkty
Papriková pomazánka sladká 200g
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Marináda tekutá Medová pikant 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
 Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Papriková pomazánka pikantná 200g
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Marináda tekutá Pfefferico 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Marináda tekutá Gyros 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Marináda tekutá Rebierka 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Marináda suchá Kari 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
-20%
Korenie Rasca celá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
0,39 €
15,60 €/kg
Korenie Muškátový orech mletý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Petržlenová vňať 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
92,85 €/kg
Nakladač, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Korenie Klinček celý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,05 €
52,50 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Zmes korenín Zelenina grilovaná 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
-24%
Zmes korenín Americké zemiaky 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
20,00 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
32,50 €/kg
Nakladač, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
Korenie Muškátový oriešok celý 3ks Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
94,45 €/kg
Korenie Čierne mleté korenie 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
39,50 €/kg
Korenie Škorica celá 3ks Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
49,00 €/kg
Korenie biele mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,95 €
47,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma
Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma
0,99 € s 19% DPH