Marináda suchá Kari 25g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Mäspoma Marináda suchá Kari, dehydratovaná zmes na prípravu marinády. Hmotnosť/ Objem balenia: 25g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Marinády
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 39,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,99 € s 19% DPH
Marináda suchá Kari 25g Mäspoma

Marináda Kari, dehydratovaná zmes na prípravu marinády 25g.

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Skladujte v suchu, chránte pred priamym slnečným žiarením.
  • Návod na použitie: Vystačí na 400 g mäsa. Návod na prípravu: Vykostené kuracie stehná, príp. prsia umyjeme, osušíme a jemne naklepeme. Nakrájame na menšie kúsky. Suchú marinádu vysypeme do vhodnej nádoby, pridáme olej podľa potreby a poriadne premiešane. Do takto pripravenej marinády vsypeme nakrájane mäso a dobre ho v nej "obalíme" . Nádobu uzavrieme a necháme odležať v chlade, potom mäso grilujeme, príp. opečieme na grilovacej panvici. NÁŠ TIP: K takto pripravenému mäsku sa výborne hodí jeden z našich dipov: Bylinkový, Chilli alebo Alioli.
Zloženie

Zloženie výrobku: koreniny (kurkuma, koriander, senovka, chilli, zázvor, rasca, rascovec), cukor, soľ, inaktívne kvasnice, rastlinná vláknina (bambusová), prírodná aróma, antioxidant: kyselina askorbová.

Alergény (zoznam zložiek): Výrobok môže obsahovať zeler, horčica, sezam, glutén, sóju, vajcia, mlieko, arašidy, orechy, vlčí bôb.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 245
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1029
Tuky [Gram] 2.6
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.5
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 45
z toho cukry [Gram] 26
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 6
Soľ (NaCl) [Gram] 29
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 25g.

Podobné produkty
Papriková pomazánka sladká 200g
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
 Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Marináda tekutá Rebierka 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Marináda tekutá Gyros 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Marináda tekutá Pfefferico 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Marináda tekutá Medová pikant 150g Progast
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Papriková pomazánka pikantná 200g
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Korenie BIO Korenie nové mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Zmes korenín Čína 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Zmes korenín Divina 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie Klinček celý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,05 €
52,50 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Zmes korenín grilovacia 50g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
13,80 €/kg
-24%
Korenie Čierne celé korenie 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
0,65 €
32,50 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Marináda suchá Kari 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Obaľovacia zmes–kukuričná so sezamom 280g Mäspoma
1 ks
Slovensko
2,99 €
10,68 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Sezamové semienka biele 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Zmes korenín Živánka 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Paprika sladká 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
21,67 €/kg
-24%
Korenie Čierne celé korenie 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
0,65 €
32,50 €/kg
Džemko 2:1, želírovač na sladké ovocie 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,95 €
38,00 €/kg
Zmes korenín Ryby 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
-24%
Zmes korenín Americké zemiaky 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
20,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Marináda suchá Kari 25g Mäspoma
Marináda suchá Kari 25g Mäspoma
0,99 € s 19% DPH