Kefír 400g Melina VÝPREDAJ

1 ks
Poľsko
Melina Kefír. Hmotnosť/ Objem balenia: 400g.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Kefír a zákys
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 1,11 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,44 € s 5% DPH
0,89 €
Kefír 400g Melina VÝPREDAJ

Jemne kyslý fermentovaný mliečny nápoj. Obsahuje živé kultúry.

  • Skladovanie:  Skladujte pri teplote od +2°C do +8 °C
  • Návod na použitie: Po otvorení spotrebujte do 12 hodín. Pred otvorením pretrepte.
Zloženie

Zloženie výrobku: Pasterizované mlieko, živé kultúry baktérií a kefírových kvasiniek

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko a výrobky z neho

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Mlieko

Podobné produkty
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-75%
Kefír Gazdovský 500ml Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
2,29 €
0,57 €
1,15 €/LIT
Momentálne nedostupný
Kefír 1,1% Delakto 950g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Kefír A2A2 plnotučný 4,8% 750g Babička
1 ks
Slovensko
2,39 €
3,19 €/kg
Kefír 1,1% 950g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Kefír 1,1% 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
2,56 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-75%
Kefír Gazdovský 1l Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,59 €
0,90 €
0,90 €/LIT
Momentálne nedostupný
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Kefír 1,5% 750ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,69 €
2,25 €/LIT
Mliečna farma Gazdovský kefír 1l
1 ks
3,59 €
3,59 €/LIT
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,49 €
3,31 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Syr Eidam strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Kefír 400g Melina VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
0,89 €
0,44 €
1,11 €/kg
Smotana na varenie 10% 500ml MELINA
1 ks
Poľsko
1,79 €
3,58 €/LIT
Syr Eidam 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr Gouda 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina
1 ks
Poľsko
11,69 €
5,85 €/kg
Syr Emdamer 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,49 €
13,96 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina
1 ks
Poľsko
11,69 €
5,85 €/kg
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Syr Emdamer 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,49 €
13,96 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Smotana na varenie 10% 500ml MELINA
1 ks
Poľsko
1,79 €
3,58 €/LIT
Syr Eidam strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kefír 400g Melina VÝPREDAJ
Kefír 400g Melina VÝPREDAJ
0,44 € s 5% DPH
0,89 €