Kefír Gazdovský 500ml Mliečna farma VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Mliečna farma Gazdovský kefír. Hmotnosť/Objem balenia: 500ml
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Kefír a zákys
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 3,44 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,72 € s 5% DPH
2,29 €
Kefír Gazdovský 500ml Mliečna farma VÝPREDAJ

Kyslomliečny výrobok



  • Skladovanie: Skladujte pri teplote +2 až +6 stupňov celza
  • Návod na použitie: Pred použitím pretrepať
Zloženie

Zloženie výrobku: Kravské mlieko, Kefírová kultúra, tuk min. 3,3%.

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 500ml

Podobné produkty
Mliečna farma Gazdovský kefír 500ml
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/LIT
Kefír 1,5% 750ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,69 €
2,25 €/LIT
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 1,1% 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
2,56 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 950g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,49 €
3,31 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,99 €
0,50 €
0,52 €/kg
Momentálne nedostupný
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
Kefír Gazdovský 1l Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,59 €
2,69 €
2,69 €/LIT
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 1,1% 950g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Kefír A2A2 plnotučný 4,8% 750g Babička
1 ks
Slovensko
2,39 €
3,19 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Bylinky Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Grécke Bylinky 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Bylinky Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Syrové uzlíčky exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Gazdovský kefír 500ml
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/LIT
Mliečna farma Tyčinky Syrové 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Necpalská mliekareň, s.r.o.
Necpaly 226, 038 12 Necpaly, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 500g
1 ks
Slovensko
8,59 €
17,18 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Grécke Bylinky 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Poctivka z Fatry 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Bylinky Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Bylinky Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
19,27 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Syrové 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Poctivka z Fatry 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kefír Gazdovský 500ml Mliečna farma VÝPREDAJ
Kefír Gazdovský 500ml Mliečna farma VÝPREDAJ
1,72 € s 5% DPH
2,29 €