Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Strúhané
Množstvo v kartóne 5 ks
Cena za kg 5,85 €
Na sklade viac ako 100 ks
11,69 € s 19% DPH
Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina

Strúhaná Tehla Melina 2kg - výrobok z mlieka a rastlinného tuku. Obsah tuku v sušine 45%. Obsah sušiny 57%.

Skladovanie

Skladujte pri teplote od +2°C do +8 °C.

 

Zloženie

pasterizované odtučnené MLIEKO, nestužený rastlinný palmový olej, jedlá soľ, stabilizátor: chlorid vápenatý, kultúry mliečnych baktérií, mikrobiálne syridlo, farbivo: karotény, zemiakový škrob.

 

Alergény
Obsahuje mlieko.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 344,00
Energetická hodnota [KJ]: 1428,00
Tuky [Gram]: 26,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 13,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 1,40
z toho cukry [Gram]: 0,20
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 26,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,50
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 2kg.

Podobné produkty
Mozzarella strúhaná 150g Formagia
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
2,19 €
14,60 €/kg
Syr Edamer (Eidam) strúhaný 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
9,99 €
9,99 €/kg
Syr Gran Gusto strúhaný 40g Galbani
1 ks
Poľsko
1,69 €
42,25 €/kg
Mozzarella Monteverdi strúhaná 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
10,39 €
10,39 €/kg
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou strúhaný 1kg Tami
1 ks
Slovensko
8,25 €
8,25 €/kg
Syr Eidam strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr Parmezán (zmes syrov) strúhaný 1kg Zarpellon
1 ks
Taliansko
11,49 €
11,49 €/kg
Syr Gran Biraghi strúhaný 1kg Biraghi
1 ks
Taliansko
20,59 €
20,59 €/kg
Syr Írsky Cheddar Mix strúhaný 150g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
2,39 €
15,93 €/kg
Syr Írsky Červený Cheddar strúhaný 150g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
2,59 €
17,27 €/kg
Syr Fiordilatte strúhaný 2kg Latteria Sorrentina
1 ks
Taliansko
21,99 €
11,00 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr Parmezán strúhaný 1kg Gran Moravia
1 ks
Taliansko
20,49 €
20,49 €/kg
Syr rastlinný Mozzarella strúhaný 200g Violife
1 ks
Grécko
3,80 €
19,00 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Syr Emdamer 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,49 €
13,96 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina
1 ks
Poľsko
11,69 €
5,85 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg
Syr Eidam strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr Gouda 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Syr Eidam strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Syr Emdamer 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,49 €
13,96 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Syr Eidam 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr Gouda 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina
Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina
11,69 € s 19% DPH