Melina

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
13 produktov
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr Eidam strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina
1 ks
Poľsko
11,69 €
5,85 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg
Smotana na varenie 10% 500ml MELINA
1 ks
Poľsko
1,79 €
3,58 €/LIT
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Syr Gouda 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr Emdamer 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,49 €
13,96 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana