Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy

1 ks
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 7,93 €
Dočasne nedostupný
1,19 € s 5% DPH
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy

Kozí jogurt jahodový 150 g

SKLADOVANIE
Neotvorené balenie musí byť skladované v chlade. Po otvorení skladujte v chlade (3 – 6 ° C) a spotrebujte do niekoľkých dní.

 

Zloženie

Obsah tuku najmenej 5 % hmot., kozie mlieko pasterizované, smotana z kozieho mlieka, ovocná zložka max. 20 % (cukor, jahody 35 %, jahodový koncentrát 10 % ovocia, zahusťovadlo - modifikovaný kukuričný škrob, pektýn), prírodná aróma, koncentrát z čiernej mrkvy, jogurtová kultúra, bez konzervačných látok
Alergény
Mlieko a mliečné výrobky (vrátane laktózy)


Výživové údaje na 100g

Energetická hodnota [Kcal]:
64
Energetická hodnota [KJ]:
418
Tuky [Gram]:
5,7
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:
2,5
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]:
12,0
z toho cukry [Gram]:
11
Vláknina
0
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]:
3,9
Soľ (NaCl) [Gram]:
0

0

Podobné produkty
Jogurt kozí čučoriedkový 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-30%
Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,39 €
0,97 €
5,72 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Syr kozí Bardolino provensal 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
0,99 €
6,60 €/kg
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
7,93 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,89 €
5,95 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Momentálne nedostupný
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Syr kozí Ricotta 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Kefír nápoj kozí 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/LIT
Jogurtový nápoj kozí čučoriedka 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,99 €
0,74 €
4,95 €/kg
FARMA BARDY, s.r.o.
FARMA BARDY, s.r.o., 013 19, Jasenové 264viac informácií o distribútorovi
Tvaroh kozí 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,79 €
18,60 €/kg
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
0,99 €
6,60 €/kg
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Momentálne nedostupný
Jogurtový nápoj kozí čučoriedka 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Syr kozí Bardolino provensal 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,89 €
5,95 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,99 €
0,74 €
4,95 €/kg
Kefír nápoj kozí 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy
1,19 € s 5% DPH