Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Biele
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 6,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,99 € s 5% DPH
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy

Kozí jogurt natural 150 g

SKLADOVANIE

Neotvorené balenie musí byť skladované v chlade. Po otvorení skladujte v chlade (3 – 6 ° C) a spotrebujte do niekoľkých dní.

 

Zloženie
Obsah tuku najmenej 5 % hmot., kozie mlieko pasterizované, smotana z kozieho mlieka, jogurtová kultúra, bez konzervačných látok
ALERGÉNY
Mlieko a mliečné výrobky (vrátane laktózy)

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G
 
Energetická hodnota [Kcal]: 56
Energetická hodnota [KJ]: 242
Tuky [Gram]: 5,3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3,9
z toho cukry [Gram]: 2,5
Vláknina 0
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 3,2
Soľ (NaCl) [Gram]: 0
   
Podobné produkty
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
7,93 €/kg
Activia jogurt biely DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
4,98 €/kg
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Jogurt Klasik biely 3kg Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
7,69 €
3,84 €
1,28 €/kg
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt Gazdovský biely 1kg Hollandia
1 ks
Česká republika
2,89 €
2,89 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský biely 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,65 €
3,61 €/kg
Jogurt Klasik biely 3kg Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
7,69 €
2,56 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Activia jogurt biely slad. DANONE 4x120g VÝPREDAJ
1 BA
Česká republika
2,39 €
0,60 €
0,60 €/kg
Momentálne nedostupný
Activia jogurt biely sladený DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Jogurt Gazdovský biely 10kg Hollandia
1 ks
Česká republika
21,49 €
2,15 €/kg
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Jogurt Skyr SBA biely 500g Mlekovita
1 ks
Poľsko
2,59 €
5,18 €/kg
Jogurt Gazdovský biely 5kg Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
12,09 €
2,42 €/kg
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Natural 500g A2
Očakávame 02.10.
1 ks
Nemecko
4,29 €
8,58 €/kg
Jogurt bez laktózy biely 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,59 €
3,28 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský biely 400g Hollandia
1 ks
Česká republika
1,29 €
3,23 €/kg
-22%
Activia jogurt biely zrejúci v tégliku 280g Danone
1 ks
Rumunsko
1,29 €
1,00 €
3,57 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ biely 10% TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,89 €
5,95 €/kg
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Jogurt kozí čučoriedkový 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurtový nápoj kozí čučoriedka 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Syr kozí Ricotta 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,99 €
0,74 €
4,95 €/kg
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Syr kozí Bardolino provensal 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
0,99 €
6,60 €/kg
FARMA BARDY, s.r.o.
FARMA BARDY, s.r.o., 013 19, Jasenové 264viac informácií o distribútorovi
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt kozí čučoriedkový 150g Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,89 €
5,95 €/kg
Jogurt kozí čučoriedkový 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
7,93 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,89 €
5,95 €/kg
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
0,99 €
6,60 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,99 €
0,74 €
4,95 €/kg
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Syr kozí Bardolino provensal 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Syr kozí Ricotta 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy
Jogurt kozí natural 150g Farma Bardy
0,99 € s 5% DPH