Puding sójový čokoláda 200g Alpro

1 ks
Belgicko
Alpro Puding sójový s čokoládovou príchuťou, s vysokým obsahom bielkovín. Hmotnosť/Objem balenia: 200g
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Pudingy a dezerty
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 10,95 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,19 € s 19% DPH
Puding sójový čokoláda 200g Alpro

Sójový dezert s čokoládovou príchuťou, zdroj vápnika a vitamínov.



  • Skladovanie: Uchovajte v chladničke pri teplote od 1 °C do 7 °C.
  • Návod na použitie: neuvádza sa
Zloženie

Zloženie výrobku: Sójová zložka 82,9 %, (pitná voda, lúpané sójové bôby 10 %), izolát sójovej bielkoviny, cukor, modifikovaný škrob, čokoláda 1,5 %, kakaový prášok so zníženým množstvom tuku 1,5 %, arómy, vápnik (uhličitan vápenatý), morská soľ, vitamíny B2, D2

Alergény (zoznam zložiek): Sója

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Môže obsahovať orechy (nie arašidy).

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 97
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 407
Tuky [Gram] 2.9
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.8
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 7
z toho cukry [Gram] 4.9
Vláknina [Gram] 1.7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 10.2
Soľ (NaCl) [Gram] 0.42
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 200g

Podobné produkty
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Puding kokosový čokoláda 135g Alpro
1 ks
Belgicko
2,79 €
20,67 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový slaný karamel 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Creme Brulee 1l Debic
1 ks
Belgicko
13,79 €
13,79 €/LIT
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový mango-marakuja 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Monte Choco Balls ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Mliečna ryža čokoláda kokos 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
Dočasne nedostupné
1 ks
0,65 €
8,12 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Monte Choco Balls ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,55 €
0,78 €
6,20 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,24 €
1,90 €/kg
Momentálne nedostupný
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg
Nápoj ovsený Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj ryžový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj kokosový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l
1 ks
Francúzsko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj mandľový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Hami Mliečna kaša krupicová s vanilkovou príchuťou na dobrú noc 210g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
17,10 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
Nápoj kokosový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Hami Nemliečna kaša ryžová Moja prvá banánová 170g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,69 €
15,82 €/kg
Jogurt sójový biely ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Nápoj ryžový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Puding sójový čokoláda 200g Alpro
Puding sójový čokoláda 200g Alpro
2,19 € s 19% DPH