Cukor Vanilkový Bourbon 10g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Kotányi Vanilkový cukor s práškom a extraktom Bourbon vanilky. Hmotnosť/ Objem: 10g.
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Cukor
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 99,00 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,99 € s 19% DPH
 Cukor Vanilkový Bourbon 10g Kotányi

Vanilkový cukor Bourbon od Kotányi si zamilujete. Vynikajúca sladká chuť prírodného cukru s jemne kvetinovým nádychom vanilky. Úžasne jemný a lahodne aromatický.

  • Návod na použitie: Ryžový puding s malinami. Pre 2 osoby potrebujete: 500 ml mlieka, 125 g ryže, štipku soli, 1 ČL KOTÁNYI Vanilkového cukru Bourbon, čerstvé maliny Návod na prípravu: Mlieko, soľ a vanilkový cukor Bourbon priveďte do varu. Pridajte ryžu a 20 minút varte na miernom ohni. Z času na čas premiešajte. Hotový ryžový puding servírujte do malých misiek a na vrch poukladajte čerstvé maliny. 

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. V prípade záujmu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zloženie

Zloženie výrobku: Práškový cukor, prášok Bourbon vanilky (2 %), extrakt Bourbon vanilky (1,8 %).

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 398
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1692
Tuky [Gram] 0.1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 99
z toho cukry [Gram] 97
Vláknina [Gram] N/A
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 0.1
Soľ (NaCl) [Gram]  
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 10g.

Podobné produkty
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg
Cukor práškový trstinový 500g Mánya
1 ks
Kostarika
1,99 €
3,98 €/kg
Cukor trstinový biely Špeciál 1kg Vido
1 ks
Kolumbia
2,39 €
2,39 €/kg
Cukor vanilkový 160g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
23,69 €/kg
Cukor vanilkový LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Cukor trstinový porciovaný 1000x4g Snoty
Očakávame 02.10.
1 KT
18,59 €
0,02 €/ks
Cukor trstinový Demerara 400g Vido
1 ks
Belize
1,19 €
2,98 €/kg
Cukor vanilínový 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
4,89 €
6,52 €/kg
Cukor trstinový biely Špeciál 500g Vido
1 ks
Kolumbia
1,39 €
2,78 €/kg
Cukor škoricový LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Cukor biely porciovaný HB 40 x 5g, SNOTY
1 KT
Slovensko
0,99 €
0,02 €/ks
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Cukor Vanilkový 3-balenie 24g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,95 €
39,58 €/kg
Cukor vanilkový 8g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
48,75 €/kg
Cukor trstinový porciovaný HB 40 x 4,3 g, SNOTY
1 KT
Slovensko
1,09 €
0,03 €/ks
Cukor trstinový Demerara 1kg Vido
1 ks
Belize
2,49 €
2,49 €/kg
Cukor kryštálový, Korunný 1kg
1 ks
Slovensko
1,39 €
1,39 €/kg
Cukor biely porciovaný 1000x4g Snoty
1 KT
Slovensko
15,29 €
0,02 €/ks
Cukor trstinový s rumovou arómou 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,42 €
21,00 €/kg
Cukor práškový 500g Korunný
1 ks
Slovensko
0,99 €
1,98 €/kg
Korenie Šafran pravý 0,12g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
9 916,67 €/kg
Zmes korenia Bylinkové maslo 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
32,92 €/kg
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škoricový sen 70g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
38,43 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Korenie Klinček celý 14g Kotányi
1 ks
Madagaskar
1,49 €
106,43 €/kg
Soľ himalájska Mlynček 88g Kotányi
1 ks
Pakistan
1,99 €
22,61 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak 48g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
53,96 €/kg
Korenie Škorica mletá 25g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,19 €
47,60 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak 48g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
53,96 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Zmes korenia na cestoviny s paradajkami a bazalkou 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
49,50 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Muškátový oriešok celý KOTÁNYI 210g
1 ks
Rakúsko
17,29 €
78,24 €/kg
Korenie Chilli papričky drvené Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,19 €
62,57 €/kg
Zmes korenia Mlynček Čili Birdseye 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
112,08 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Zmes korenia Burger American BBQ Style 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

 Cukor Vanilkový Bourbon 10g Kotányi
 Cukor Vanilkový Bourbon 10g Kotányi
0,99 € s 19% DPH