Nápoj sójový Natural ALPRO 1l

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Bezlaktózové
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za LIT 2,89 €
Na sklade viac ako 100 ks
2,89 € s 19% DPH
Nápoj sójový Natural ALPRO 1l

Zdroj vápnika, Bohatý na rastlinné bielkoviny, S nízkym obsahom cukru

ALPRO sójový nápoj Original plný výborných, vysoko kvalitných sójových bôbov je lahodne jemnou, krémovou pochúťkou.
Sójový nápoj, zdroj vápnika a vitamínov. U.H.T.

 

Príprava a použitie
Dobrý teplý aj chladený.  
Skladovanie
Minimálna trvanlivosť do: viď horná strana balenia. Uchovávajte do max. 25°C. Po otvorení uchovajte v chladničke (max. 7°C) a spotrebujte do 5 dní.

   

Zloženie

Sójová zložka [pitná voda, lúpané sójové bôby [8%]], Cukor, Regulátory kyslosti [fosforečnany draselné], Uhličitan vápenatý, Aróma, Morská soľ, Stabilizátor [guma gellan], Vitamíny [B2, B12, D2]  

 
Výživové hodnoty na 100 ml
Energetická hodnota 163 kJ / 39 kcal
Tuky 1,8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g
Sacharidy 2,5 g
z toho cukry 2,5 g
Vláknina 0,5 g
Bielkoviny 3,0 g
Soľ 0,09 g
Vitamíny:  
D 0,75 µg*
riboflavín (B2) 0,21 mg*
B12 0,38 µg*
Minerálne látky:  
vápnik 120 mg*
* = 15% referenčného príjmu  
Laktóza 0 g
Podobné produkty
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Kokosový krém 25% 200ml M&S
1 ks
Malajzia
1,75 €
8,75 €/LIT
Mlieko kokosové 200ml M&S
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
8,95 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Body&Future Hazelnut (Lieskovoorieškový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,89 €
3,85 €/LIT
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Mlieko kokosové 500ml M&S
1 ks
Malajzia
3,79 €
7,58 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Mlieko kokosové 1l M&S
1 ks
Malajzia
6,79 €
6,79 €/LIT
Mlieko kokosové 1l Aroy-D
1 ks
Thajsko
4,99 €
4,99 €/LIT
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Mlieko kokosové 165ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
1,79 €
10,85 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Nápoj mandľový nesladený ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,99 €
7,96 €/LIT
Puding kokosový čokoláda 135g Alpro
1 ks
Belgicko
2,79 €
20,67 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj ryžový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Smotana na varenie sójová 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,79 €
3,79 €/LIT
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
4,96 €/kg
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
YoPro Protein mliečny nápoj Čokoláda 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Nápoj mandľový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj sójový natural NESLADENÝ ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Nutrilon Profutura Duobiotik 2, 800g
1 ks
Holandsko
21,49 €
26,86 €/kg
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,99 €
7,96 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nápoj sójový Natural ALPRO 1l
Nápoj sójový Natural ALPRO 1l
2,89 € s 19% DPH