Zmes korenia na Varené víno 35g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Kotányi aromatizovaný cukrový prípravok na Varené víno. Hmotnosť/ Objem: 35g.
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 28,28 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,99 € s 19% DPH
Zmes korenia na Varené víno 35g Kotányi

Hrejivá príchuť so skvelou chuťou, pri ktorej sa budete cítiť dobre. Kotányi zmes, ktorá je kombináciou škorice, klinčekov a vanilky, vytvára tak dokonalú chuť, ktorá nesmie chýbať žiadnemu varenému vínu.

  • Návod na použitie: Varené víno. Na 4 šálky potrebujete: 1 l bieleho alebo červeného vína, 1 balenie aromatizovaného prípravku KOTÁNYI Varené víno. Návod na prípravu: Víno nalejte do hrnca, pridajte aromatizovaný prípravok KOTÁNYI Varené víno a dobre premiešajte. Zohrejte víno, nesmie sa však variť. Podávajte horúce. 

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. V prípade záujmu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zloženie

Zloženie výrobku: Cukor, limetkový prášok (limetková šťava, maltodextrín), protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, prírodná škoricová aróma, prírodná klinčeková aróma, prírodná zázvorová aróma, vanilková aróma.

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 384
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1634
Tuky [Gram]  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 96
z toho cukry [Gram] 94
Vláknina [Gram] N/A
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 0.1
Soľ (NaCl) [Gram] 1.97
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 35g.

Podobné produkty
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Korenie Paprika kajenská mletá 25g Kotányi
1 ks
Čína
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Bylinkové maslo 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
32,92 €/kg
Korenie Škorica mletá 25g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,19 €
47,60 €/kg
Zmes korenia na Punč 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,15 €
32,86 €/kg
Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi
1 ks
Guatemala
1,39 €
139,00 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak Bylinky 50g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
47,80 €/kg
Olej v spreji maslová príchuť 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Korenie mix s údeným korením Mlynček 42g Kotányi
1 ks
Vietnam
2,99 €
71,19 €/kg
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Klinček celý 14g Kotányi
1 ks
Madagaskar
1,49 €
106,43 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne min. 696g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,29 €
21,97 €/kg
Údená Soľ s morskou soľou Mlynček 95g Kotányi
1 ks
Taliansko
2,99 €
31,47 €/kg
Soľ himalájska Mlynček 88g Kotányi
1 ks
Pakistan
1,99 €
22,61 €/kg
Zmes korenia Mlynček Čili Birdseye 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
112,08 €/kg
Olej v spreji maslová príchuť 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia na Varené víno 35g Kotányi
Zmes korenia na Varené víno 35g Kotányi
0,99 € s 19% DPH