Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Kotányi Kurkuma s chili a kardamomom zmes korenín. Hmotnosť/Objem balenia: 20 g ( 0,02 kg ). Balenie: Sáčok.
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 44,50 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,89 € s 19% DPH
Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi

LET'S GO KURKUMA! Získajte novú inšpiráciu pre vaše jedlá. KOTÁNYI Kurkuma zmes im vždy dodá skvelú chuť, vôňu a sviežu farbu.

Vaša KOTÁNYI zmes samozrejme bez prídavku zvýrazňovačov chuti, konzervačných látok, farbív.

Inšpirujte sa na www.kotanyi.com a vyskúšajte niektorý z našich skvelých receptov.

Vlastnosti
  • Obal chráni arómu
  • Jedlá osoľte podľa chuti
Krajina pôvodu
  • Rakúsko
Skladovanie
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote
Lifestyle
  • Bez prídavku soli

Zloženie

Kurkuma (46 %), čili (18 %), mletá paprika, koriander, kardamóm (6 %), zázvor, čierne korenie.


Alergény

Môže obsahovať lepok, vajcia, sóju, zeler, sezam, mlieko (laktózu) a horčicu.

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 364,00
Energetická hodnota [KJ]: 1525,00
Tuky [Gram]: 12,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 2,40
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 47,00
z toho cukry [Gram]: 46,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 10,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,09*
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 20 g ( 0,02 kg ).

Podobné produkty
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
13,79 €
15,32 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Koriandrové listy 6g Kotányi
1 ks
Nemecko
0,79 €
131,67 €/kg
Korenie Škorica mletá 25g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,19 €
47,60 €/kg
Zmes korenia Mlynček Pestrá zmes 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
53,11 €/kg
Zmes korenia na ryžu 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Zmes korenia Maďarský guláš 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Šafran pravý 0,12g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
9 916,67 €/kg
Soľ himalájska Mlynček 88g Kotányi
1 ks
Pakistan
1,99 €
22,61 €/kg
Zmes korenia Chimichurri Argentína 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,15 €
32,86 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie celé 16g Kotányi
1 ks
Vietnam
0,99 €
61,87 €/kg
Zmes korenia Grilovaná zelenina 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
22,57 €/kg
Zmes korenia Kotlíkový guláš 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
30,39 €/kg
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi
Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi
0,89 € s 19% DPH