Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi

1 ks
Guatemala
Kotányi Kardamóm mletý, jednodruhové koreniny. Hmotnosť/Objem balenia: 10 g ( 0,01 kg ). Balenie: Sáčok.
Krajina pôvodu Guatemala
Kategória Mleté koreniny
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 139,00 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,39 € s 19% DPH
Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi

Kotányi Kardamóm mletý 12 g

Dobré z prírody. Kardamóm vyniká mierne pálivou arómou pripomínajúcou eukalyptus. Je typický pre orientálnu kuchyňu. KOTÁNYI Kardamóm mletý dodá pokrmom lahodnú korenistú arómu. Nové a inšpiratívne recepty nájdete na www.kotanyi.com.

Skladovanie
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Použitie: Výborný do chlebov, perníkov, studených polievok, dezertov, ale aj na mäso, do vareného vína, kávy a čaju.

Zloženie

Kardamóm sušený mletý


Alergény

Môže obsahovať lepok, vajcia, sóju, zeler, sezam, mlieko (laktózu) a horčicu.

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 10 g ( 0,01 kg ).

Podobné produkty
Korenie Muškátový orech mletý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Kardamón mletý 400g Lunys
1 ks
Slovensko
22,29 €
55,73 €/kg
Korenie Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
19,60 €/kg
Korenie Paprika kajenská mletá 25g Kotányi
1 ks
Čína
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,15 €
32,86 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 500g LUNYS
1 ks
India
5,59 €
11,18 €/kg
Korenie Paprika sladká 1kg EL BATURRO
1 ks
Španielsko
7,79 €
7,79 €/kg
Korenie BIO Korenie čierne mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie BIO Paprika sladká mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
32,50 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Paprika sladká údená 250g Lunys
1 ks
Španielsko
4,69 €
18,76 €/kg
Korenie BIO Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Paprika údená sladká mletá 25g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Korenie BIO Korenie nové mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie Paprika sladká 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
21,67 €/kg
Korenie BIO Škorica mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škoricový sen 70g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
38,43 €/kg
Zmes korenia na Perníčky 27g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
44,07 €/kg
Korenie mix s údeným korením Mlynček 42g Kotányi
1 ks
Vietnam
2,99 €
71,19 €/kg
Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
 Cukor Vanilkový Bourbon 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Korenie Kôpor sušený drvený 11g Kotányi
1 ks
Nemecko
0,79 €
71,82 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne min. 696g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,29 €
21,97 €/kg
Olej v spreji neutrálny 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
38,08 €/kg
Zmes korenia Zemiaky Vidiecky štýl 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,15 €
32,86 €/kg
Zmes korenia na steak 1050g KOTÁNYI
1 ks
Rakúsko
11,89 €
11,32 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škorica-cukor 66g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
39,24 €/kg
Zmes korenia Zemiaky Vidiecky štýl 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Zmes korenia Chimichurri Argentína 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Korenie Muškátový oriešok celý KOTÁNYI 210g
1 ks
Rakúsko
17,29 €
78,24 €/kg
Soľ himalájska Mlynček 88g Kotányi
1 ks
Pakistan
1,99 €
22,61 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Zmes korenia Bylinkové maslo 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
32,92 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi
Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi
1,39 € s 19% DPH