Syr na panvicu šunka 100g Madeta

1 ks
Kategória Parené a údené
Množstvo v kartóne 18 ks
Cena za kg 18,90 €
Očakávame 30.09.
1,89 € s 19% DPH
Syr na panvicu šunka 100g Madeta

Syr na panvicu šunka patrí medzi parené syry, vyrábané z mliekarensky ošetreného mlieka a je určený pre rýchle opekanie na panvici, alebo na kontaktnom grile.

Obsah tuku
  • 20%, rozsah 16% až 24% Syr bol vyrobený bez použitia živočíšneho pôvodu.
SKLADOVANIE
  • Výrobok je nutné skladovať v chlade pri teplote +2 °C - 8  °C
Príprava na použitie
  • Syr vyberte z obalu, neobaľujte, položte na poriadne pospálenú panvicu, alebo elektrický gril a opečte z oboch strán. Do piatich minút máte hotovo. Syr krásne zmäkne a neroztečie sa.
ZNAČKA
  • Madeta
Krajina pôvodu:
  • Česko
Zloženie

Mlieko, 10% šunky ((bravčové stehno 97%, voda, jedlá soľ, (E 250), stabilizátor (E451), antioxidant (E 301), extrakty korenia)), mliečne bielkoviny, soľ, mliekarenské kultúry

Alergény

Mlieko a výrobky z neho

Výživové údaje na 100 g výrobku

Energetická hodnota 1208 kJ / 290 kcal Tuky 20,00 g z toho nasýtené mastné kyseliny 13,00 g Sacharidy 1,50 g z toho cukry 1,50 g Bielkoviny 26,00 g Soľ 1,50 g

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 2 ks - 100 g

Podobné produkty
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-30%
Syr na panvicu šunka 100g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,89 €
1,32 €
13,23 €/ks
Mliečna farma Uzlíčky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Gyros Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Bylinky Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Syrové uzlíčky exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Poctivka z Fatry 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Grécke Bylinky 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
19,27 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Bylinky Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Grécke Bylinky 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 500g
1 ks
Slovensko
8,59 €
17,18 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Poctivka z Fatry 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Syrové 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Gyros Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Syr Niva Jihočeská Premium 70% 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,09 €
20,90 €/kg
Syr Romadur 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr Madeland údený 44 % plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
Syr Balkánsky pikant 115g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Syr Madeland 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Madeland High protein Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Syr Madeland High protein Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt Jihočeský čučoriedka 200g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
Očakávame 30.09.
1 ks
1,15 €
8,85 €/kg
Syr Balkánsky pikant 115g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Syr High protein prírodný zrejúci 0,1% 90g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
13,22 €/kg
Syr na panvicu bylinky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Jogurt Jihočeský jahoda 200g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr na panvicu šunka 100g Madeta
Syr na panvicu šunka 100g Madeta
1,89 € s 19% DPH