Quinoa červená 1kg Vido

1 ks
Peru
Vido Quinoa červená, racio. Hmotnosť/objem balenia: 1 kg.
Krajina pôvodu Peru
Kategória Obilniny
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za kg 7,49 €
Na sklade viac ako 10 ks
7,49 € s 19% DPH
Quinoa červená 1kg Vido

Quinoa červená, racio potravina.

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Návod na použitie: Pred použitím quinou v sitku prepláchneme vo vode. Varíme 15 min. Na jeden hrnček quinoi potrebujeme približne dvojnásobné množstvo vody. Pre lepšiu chuť sa odporúča miesto vody použiť kurací alebo zeleninový vývar.
Zloženie

Quinoa červená (100%).

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Výrobok môže obsahovať glutén, zeler, horčicu, sezam.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 368
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1545
Tuky [Gram] 6.1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 57.1
z toho cukry [Gram] 1.3
Vláknina [Gram] 7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 13
Soľ (NaCl) [Gram] 0.01
Obsah balenia

Hmotnosť/objem balenia: 1 kg.

Podobné produkty
Quinoa červená 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Quinoa PERU 1kg bal
1 ks
Peru
8,29 €
8,29 €/kg
Pohánkové vločky 250g Vido
1 ks
Poľsko
2,09 €
8,36 €/kg
Dubákové rizoto 250g J. Vince
1 ks
Maďarsko
2,19 €
8,76 €/kg
Polenta kukuričná CASA RINALDI 1kg
1 ks
Taliansko
3,49 €
3,49 €/kg
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
1 ks
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Pšeno 500g Marianna
1 ks
1,69 €
3,38 €/kg
Krúpy pšeničné veľké EBLY 5kg bal
1 ks
Rakúsko
28,99 €
5,80 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido
1 ks
Slovensko
7,19 €
1,44 €/kg
Krúpy jačmenné č.3 OMEGA 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Pohánka LAGRIS 500g
Očakávame 29.09.
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
5,78 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 500g Vido
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Quinoa čierna 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Quinoa biela 200g Vido
1 ks
Peru
2,19 €
10,95 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Quinoa biela 1kg Vido
1 ks
Peru
7,89 €
7,89 €/kg
Pohánka hnedá 1kg Vido
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/kg
Cukor trstinový Demerara 400g Vido
1 ks
Belize
1,19 €
2,98 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido
1 ks
Slovensko
7,19 €
1,44 €/kg
Fazuľa farebná 5kg Vido
1 ks
Kanada
21,99 €
4,40 €/kg
Fazuľa červená 1kg Vido
1 ks
Argentína
5,00 €
5,00 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Fazuľa stredná biela 1kg Vido
1 ks
Poľsko
4,99 €
4,99 €/kg
Cukor trstinový Demerara 1kg Vido
1 ks
Belize
2,49 €
2,49 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Fazuľa farebná 5kg Vido
1 ks
Kanada
21,99 €
4,40 €/kg
Himalájska soľ čierna jemná 500g Vido
1 ks
Pakistan
1,29 €
2,58 €/kg
Ryža čierna Venere 1kg Vido
1 ks
Taliansko
5,89 €
5,89 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Ryža červená Ermes 1kg Vido
1 ks
Taliansko
5,89 €
5,89 €/kg
Šošovica 400g Vido
1 ks
Kanada
1,69 €
4,23 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Fazuľa stredná biela 5kg Vido
1 ks
Poľsko
18,89 €
3,78 €/kg
Pohánkové vločky 250g Vido
1 ks
Poľsko
2,09 €
8,36 €/kg
Mak modrý 500g Vido
1 ks
Slovensko
3,59 €
7,18 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Quinoa červená 1kg Vido
Quinoa červená 1kg Vido
7,49 € s 19% DPH