Obilniny

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
20 produktov
Quinoa biela 200g Vido
1 ks
Peru
2,19 €
10,95 €/kg
Pšeno 500g Marianna
1 ks
1,69 €
3,38 €/kg
Krúpy jačmenné č.3 OMEGA 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
1 ks
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Polenta kukuričná CASA RINALDI 1kg
1 ks
Taliansko
3,49 €
3,49 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 500g Vido
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Quinoa červená 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Quinoa PERU 1kg bal
1 ks
Peru
8,29 €
8,29 €/kg
Quinoa biela 1kg Vido
1 ks
Peru
7,89 €
7,89 €/kg
Quinoa čierna 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Pohánka hnedá 1kg Vido
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido
1 ks
Slovensko
7,19 €
1,44 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
Krúpy pšeničné veľké EBLY 5kg bal
1 ks
Rakúsko
28,99 €
5,80 €/kg
Pohánkové vločky 250g Vido
1 ks
Poľsko
2,09 €
8,36 €/kg
Dubákové rizoto 250g J. Vince
1 ks
Maďarsko
2,19 €
8,76 €/kg
Pohánka LAGRIS 500g
Očakávame 30.09.
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
5,78 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana