Fazuľa stredná biela 1kg Vido

1 ks
Poľsko
Vido Fazuľa stredná biela, strukoviny. Hmotnosť/objem: 1 kg.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Fazuľa
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za kg 4,99 €
Na sklade viac ako 10 ks
4,99 € s 19% DPH
Fazuľa stredná biela 1kg Vido

Fazuľa stredná biela, strukoviny.

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Zloženie

Zloženie výrobku: Fazuľa stredná biela 100%

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Výrobok môže obsahovať glutén, zeler, horčicu, sezam.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 297
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1244
Tuky [Gram] 1.9
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 43
Vláknina [Gram] 18
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 18
Obsah balenia

Hmotnosť/objem: 1 kg.

Podobné produkty
Fazuľa stredná biela 5kg Vido
1 ks
Poľsko
18,89 €
3,78 €/kg
Fazuľa biela veľká 450g, Lagris
1 ks
Čína
2,19 €
4,87 €/kg
-22%
Fazuľa farebná mungo 500g Mánya
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
2,78 €/kg
Fazuľa červená 5kg Vido
1 ks
Argentína
21,99 €
4,40 €/kg
Fazuľa farebná maslová 250g, Marianna
1 ks
Čína
2,39 €
9,56 €/kg
Fazuľa farebná 450g, Lagris
1 ks
Čína
1,99 €
4,42 €/kg
Fazuľa červená 1kg Vido
1 ks
Argentína
5,00 €
5,00 €/kg
Fazuľka zelená lusky 250g
Očakávame 30.09.
1 ks
Keňa
3,09 €
12,36 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
Fazuľa červená 5kg Vido
1 ks
Argentína
21,99 €
4,40 €/kg
Strúhanka Panko s chilli 1kg Vido
1 ks
Maďarsko
5,99 €
5,99 €/kg
Fazuľa červená 1kg Vido
1 ks
Argentína
5,00 €
5,00 €/kg
Fazuľa farebná 5kg Vido
1 ks
Kanada
21,99 €
4,40 €/kg
Fazuľa stredná biela 1kg Vido
1 ks
Poľsko
4,99 €
4,99 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Fazuľa stredná biela 5kg Vido
1 ks
Poľsko
18,89 €
3,78 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Pohánkové vločky 250g Vido
1 ks
Poľsko
2,09 €
8,36 €/kg
Quinoa biela 200g Vido
1 ks
Peru
2,19 €
10,95 €/kg
Strúhanka kukuričná 200g Vido
1 ks
Slovensko
0,99 €
4,95 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
Fazuľa stredná biela 5kg Vido
1 ks
Poľsko
18,89 €
3,78 €/kg
Ryža červená Ermes 1kg Vido
1 ks
Taliansko
5,89 €
5,89 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Fazuľa červená 1kg Vido
1 ks
Argentína
5,00 €
5,00 €/kg
Cukor trstinový Demerara 1kg Vido
1 ks
Belize
2,49 €
2,49 €/kg
Fazuľa veľká strakatá Bango 5kg Vido
1 ks
Čína
35,69 €
7,14 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Fazuľa stredná biela 1kg Vido
Fazuľa stredná biela 1kg Vido
4,99 € s 19% DPH