Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido

1 ks
Slovensko
Vido Jačmenné krúpy č.10, racio. Hmotnosť/objem balenia: 5 kg.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Obilniny
Cena za kg 1,44 €
Na sklade viac ako 1 ks
7,19 € s 19% DPH
Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido

Jačmenné krúpy č.10, racio potravina.

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Zloženie

Zloženie výrobku: Jačmenné krúpy 100%

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Výrobok môže obsahovať glutén,zeler,horčicu,sezam.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 356
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1495
Tuky [Gram] 1.83
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.24
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 75.25
z toho cukry [Gram] 0.8
Vláknina [Gram] 15.6
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 9.85
Soľ (NaCl) [Gram] 0.02
Obsah balenia

Hmotnosť/objem balenia: 5 kg.

Podobné produkty
Krúpy jačmenné č.10 500g Vido
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Quinoa biela 200g Vido
1 ks
Peru
2,19 €
10,95 €/kg
Pohánka hnedá 1kg Vido
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/kg
Dubákové rizoto 250g J. Vince
1 ks
Maďarsko
2,19 €
8,76 €/kg
Quinoa PERU 1kg bal
1 ks
Peru
8,29 €
8,29 €/kg
Quinoa biela 1kg Vido
1 ks
Peru
7,89 €
7,89 €/kg
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
1 ks
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Pohánka LAGRIS 500g
Očakávame 30.09.
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
5,78 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
Pohánkové vločky 250g Vido
1 ks
Poľsko
2,09 €
8,36 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Polenta kukuričná CASA RINALDI 1kg
1 ks
Taliansko
3,49 €
3,49 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Quinoa červená 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Krúpy pšeničné veľké EBLY 5kg bal
1 ks
Rakúsko
28,99 €
5,80 €/kg
Quinoa čierna 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Krúpy jačmenné č.3 OMEGA 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Pšeno 500g Marianna
1 ks
1,69 €
3,38 €/kg
Cukor trstinový Demerara 1kg Vido
1 ks
Belize
2,49 €
2,49 €/kg
Kuskus 5kg Vido
1 ks
Taliansko
17,39 €
3,48 €/kg
Strúhanka Panko s chilli 1kg Vido
1 ks
Maďarsko
5,99 €
5,99 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Fazuľa farebná 5kg Vido
1 ks
Kanada
21,99 €
4,40 €/kg
Fazuľa červená 5kg Vido
1 ks
Argentína
21,99 €
4,40 €/kg
Mak modrý 500g Vido
1 ks
Slovensko
3,59 €
7,18 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido
1 ks
Slovensko
7,19 €
1,44 €/kg
Fazuľa stredná biela 1kg Vido
1 ks
Poľsko
4,99 €
4,99 €/kg
Fazuľa biela veľká maslová 350g Vido
1 ks
Čína
1,59 €
4,54 €/kg
Quinoa čierna 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Fazuľa červená 5kg Vido
1 ks
Argentína
21,99 €
4,40 €/kg
Šošovica červená lúpaná polená 1kg Vido
1 ks
Turecko
3,75 €
3,75 €/kg
Fazuľa stredná biela 5kg Vido
1 ks
Poľsko
18,89 €
3,78 €/kg
Pohánka hnedá 1kg Vido
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/kg
Fazuľa veľká strakatá Bango 5kg Vido
1 ks
Čína
35,69 €
7,14 €/kg
Šošovica červená lúpaná polená 400g Vido
1 ks
Turecko
1,69 €
4,23 €/kg
Mak modrý 500g Vido
1 ks
Slovensko
3,59 €
7,18 €/kg
Korenie Zelené korenie celé 10g Vido
1 ks
India
0,59 €
59,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido
Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido
7,19 € s 19% DPH