Fazuľa červená 1kg Vido

1 ks
Argentína
Vido fazuľa červená , strukoviny. Hmotnosť/Objem balenia: 1000 g (1kg).
Krajina pôvodu Argentína
Kategória Fazuľa
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za kg 5,00 €
Na sklade viac ako 10 ks
5,00 € s 19% DPH
Fazuľa červená 1kg Vido

Fazuľa červená, strukovina.

Skladovanie

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

 

Zloženie

Fazuľa červená 100 %.

Alergény

Neobsahuje.

Výrobok môže obsahovať zeler, horčicu, sezam, glutén, sóju, arašidy, orechy, vlčí bôb.

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 1000 g (1kg).

Podobné produkty
Fazuľa červená 5kg Vido
1 ks
Argentína
21,99 €
4,40 €/kg
Fazuľa biela veľká 450g, Lagris
1 ks
Čína
2,19 €
4,87 €/kg
Fazuľa stredná biela 5kg Vido
1 ks
Poľsko
18,89 €
3,78 €/kg
Fazuľa farebná maslová 250g, Marianna
1 ks
Čína
2,39 €
9,56 €/kg
Fazuľa farebná 450g, Lagris
1 ks
Čína
1,99 €
4,42 €/kg
Fazuľka zelená lusky 250g
Očakávame 30.09.
1 ks
Keňa
3,09 €
12,36 €/kg
-22%
Fazuľa farebná mungo 500g Mánya
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
2,78 €/kg
Fazuľa stredná biela 1kg Vido
1 ks
Poľsko
4,99 €
4,99 €/kg
Cukor trstinový Demerara 1kg Vido
1 ks
Belize
2,49 €
2,49 €/kg
Mak modrý 500g Vido
1 ks
Slovensko
3,59 €
7,18 €/kg
Fazuľa stredná biela 5kg Vido
1 ks
Poľsko
18,89 €
3,78 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Fazuľa stredná biela 1kg Vido
1 ks
Poľsko
4,99 €
4,99 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Cukor trstinový Demerara 400g Vido
1 ks
Belize
1,19 €
2,98 €/kg
Fazuľa červená 5kg Vido
1 ks
Argentína
21,99 €
4,40 €/kg
Fazuľa červená 1kg Vido
1 ks
Argentína
5,00 €
5,00 €/kg
Fazuľa biela veľká maslová 5kg Vido
1 ks
Čína
22,99 €
4,60 €/kg
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Himalájska soľ ružová jemná 500g Vido
1 ks
Pakistan
1,09 €
2,18 €/kg
Ryža červená Ermes 1kg Vido
1 ks
Taliansko
5,89 €
5,89 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Cukor trstinový Demerara 400g Vido
1 ks
Belize
1,19 €
2,98 €/kg
Múka kukuričná 500g Vido
1 ks
Slovensko
0,89 €
1,78 €/kg
Fazuľa biela veľká maslová 350g Vido
1 ks
Čína
1,59 €
4,54 €/kg
Cukor trstinový biely Špeciál 500g Vido
1 ks
Kolumbia
1,39 €
2,78 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Fazuľa červená 1kg Vido
Fazuľa červená 1kg Vido
5,00 € s 19% DPH