Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris

1 ks
Slovensko
Racio zmes je kombináciou vybraných druhov strukovín, jačmeňa a pohánky
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Bulgur a pohánka
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 3,18 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,59 € s 19% DPH
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris

Čím Racio zmes vyniká?
Racio zmes je kombináciou vybraných druhov strukovín, jačmeňa a pohánky. Vďaka vysokému obsahu bielkovín a vlákniny dokáže nielen zasýtiť, ale aj skvele chutí.

Na čo sa zmes hodí?
Vďaka svojmu pestrému zloženiu má veľmi rôznorodé využitie. Ideálna je ako základ pre hŕstkovú polievku, na zahustenie mletého mäsa, ale tiež do kaší, pyré alebo na prípravu karbonátkov.

Hľadáte inšpiráciu na originálne recepty? www.podravka.sk

Vlastnosti
  • Zdroj vlákniny a bielkovín
  • Vhodné pre vegetariánov vegánov
  • Široké použitie

 

Značka
  • Lagris
Krajina pôvodu
  • Česká republika 
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 70 %.
  • Pri izbovej teplote

 

Lifestyle
  • Vhodné pre vegánov
  • Vhodné pre vegetariánov

 

Zloženie

Krúpy jačmenné (obsahujú lepok), Hrach zelený lúpaný polený, Hrach žltý lúpaný polený, Šošovica veľkozrnná, Pohánka, Šošovica drobnozrnná červená lúpaná polená (v rôznom pomere)

Alergény

Obsahuje lepok. Môže obsahovať sóju.

Výživové hodnoty 100 g výrobku:
Energetická hodnota1344 kJ / 318 kcal
Tuky1,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,2 g
Sacharidy51 g
z toho cukry1,7 g
Vláknina16 g
Bielkoviny18 g
Soľ0,01 g

 

Obsah balenia

500 g

Podobné produkty
Hŕstka 500g Mánya
1 ks
Slovensko
1,20 €
2,40 €/kg
Bulgur so zeleninou 250g J. Vince
1 ks
Maďarsko
1,99 €
7,96 €/kg
Bulgur 400g J.Vince
1 ks
Turecko
1,59 €
3,97 €/kg
Bulgur s paradajkami pažítkou 250g J. Vince
1 ks
Maďarsko
2,19 €
8,76 €/kg
Pohánka lúpaná 500g Marianna
1 ks
2,19 €
4,38 €/kg
Bulgur 1kg Mánya
1 ks
2,69 €
2,69 €/kg
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
1 ks
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Ryža Sushi 500g Lagris
1 ks
Taliansko
2,39 €
4,78 €/kg
Ryža Dlhozrnná lúpaná Parboiled 1kg Lagris
1 ks
Taliansko
2,89 €
2,89 €/kg
Ryža guľatozrnná varné vrecká 400g Lagris
1 ks
Taliansko
1,65 €
4,13 €/kg
Ryža troch farieb 5kg Lagris
1 ks
India
18,79 €
3,76 €/kg
Ryža Guľatozrnná lúpaná 1kg Lagris
1 ks
Taliansko
2,89 €
2,89 €/kg
Fazuľa farebná 450g, Lagris
1 ks
Čína
1,99 €
4,42 €/kg
Ryža Dlhozrnná lúpaná Parboiled 500g Lagris
1 ks
Taliansko
1,79 €
3,58 €/kg
Ryža Basmati 500g Lagris
1 ks
India
2,59 €
5,18 €/kg
Ryža Jazmínová 500g Lagris
1 ks
Thajsko
2,09 €
4,18 €/kg
PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o.
Jesenského 1486 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Ryža troch farieb 5kg Lagris
1 ks
India
18,79 €
3,76 €/kg
Fazuľa farebná 450g, Lagris
1 ks
Čína
1,99 €
4,42 €/kg
Fazuľa biela veľká 450g, Lagris
1 ks
Čína
2,19 €
4,87 €/kg
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
1 ks
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Podravka Vegeta Original bez glutamanu 3kg
1 ks
Chorvátsko
20,29 €
6,76 €/kg
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Podravka ochucovadlo 75g
1 ks
Chorvátsko
0,99 €
13,20 €/kg
Podravka Vegeta Original 3kg
1 ks
Chorvátsko
17,45 €
5,82 €/kg
Podravka Natur ochucovadlo 75g
1 ks
Chorvátsko
0,99 €
13,20 €/kg
Paradajkový pretlak 120g Podravka
1 ks
Chorvátsko
1,35 €
11,25 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
1,59 € s 19% DPH