Polenta kukuričná CASA RINALDI 1kg

1 ks
Taliansko
Polenta kukuričná CASA RINALDI 1kg
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Obilniny
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 3,49 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,49 € s 19% DPH
Polenta kukuričná CASA RINALDI 1kg

Polenta kukuričná CASA RINALDI 1kg.

Návod na prípravu: Do 750 ml osolenej vriacej vody alebo mlieka za stáleho miešania postupne prisypte 375 g polenty. Varte približne 30–40 minút za občasného miešania do požadovanej konzistencie.

Skladovanie

Skladujte v suchom mieste.

Zloženie

100% kukuričná múka

 
Alergény

Neobsahuje

Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 344
Energetická hodnota [KJ]: 1459
Tuky [Gram]: 1,9
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,4
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 73,0
z toho cukry [Gram]: 1
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 7,1
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,56
Podobné produkty
Krúpy pšeničné veľké EBLY 5kg bal
1 ks
Rakúsko
28,99 €
5,80 €/kg
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
1 ks
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido
1 ks
Slovensko
7,19 €
1,44 €/kg
Quinoa čierna 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Quinoa červená 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Quinoa PERU 1kg bal
1 ks
Peru
8,29 €
8,29 €/kg
Pohánka LAGRIS 500g
Očakávame 01.10.
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
5,78 €/kg
Dubákové rizoto 250g J. Vince
1 ks
Maďarsko
2,19 €
8,76 €/kg
Krúpy jačmenné č.3 OMEGA 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Quinoa biela 1kg Vido
1 ks
Peru
7,89 €
7,89 €/kg
Pohánka hnedá 1kg Vido
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Pšeno 500g Marianna
1 ks
1,69 €
3,38 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 500g Vido
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Pohánkové vločky 250g Vido
1 ks
Poľsko
2,09 €
8,36 €/kg
Quinoa biela 200g Vido
1 ks
Peru
2,19 €
10,95 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
Múka pšeničná typ 00 Modrá na pizzu 25kg Caputo
1 ks
Taliansko
50,79 €
2,03 €/kg
Paradajky lúpané kocky 2,5kg Strianese
1 ks
Taliansko
7,19 €
4,79 €/kg
Paradajky lúpané celé 2,5kg Strianese
1 ks
Taliansko
7,19 €
4,79 €/kg
Paradajky sušené v oleji 970g Orto Conserviera
1 ks
Taliansko
11,69 €
23,38 €/kg
Polenta kukuričná CASA RINALDI 1kg
1 ks
Taliansko
3,49 €
3,49 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Polenta kukuričná CASA RINALDI 1kg
Polenta kukuričná CASA RINALDI 1kg
3,49 € s 19% DPH