Kuskus 5kg Vido

1 ks
Taliansko
Vido Kus - kus , cestoviny. Hmotnosť / Objem: 5000g (5kg).
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Kuskus
Množstvo v kartóne 1 ks
Cena za kg 3,48 €
Na sklade viac ako 10 ks
17,39 € s 19% DPH
Kuskus 5kg Vido

Kus-kus bezvaječná cestovina.

Skladovanie

Skladujte v suchu , chráňte pred priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Zloženie

Tvrdá pšenica, voda.

Alergény

Obsahuje lepok.

Výrobok môže obsahovať zeler, horčicu, sezam, sóju, arašidy, orechy, vlčí bôb.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 353,00
Energetická hodnota [KJ]: 1496,00
Tuky [Gram]: 1,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,20
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 68,70
z toho cukry [Gram]: 3,30
Vláknina [Gram] 7,00
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 14,20
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,01
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem: 5000g (5kg).

Podobné produkty
KusKus DIVELLA 500g
1 ks
Taliansko
2,69 €
5,38 €/kg
Kuskus celozrnný Marianna 250g
1 ks
Taliansko
1,49 €
5,96 €/kg
Kuskus 5 kg Mánya
1 ks
Turecko
14,69 €
2,94 €/kg
NutriFree Cous Cous di Mais bezgluténový kuskus 375g
1 ks
Taliansko
4,79 €
12,77 €/kg
Fazuľa farebná 5kg Vido
1 ks
Kanada
21,99 €
4,40 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Cukor trstinový Demerara 1kg Vido
1 ks
Belize
2,49 €
2,49 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido
1 ks
Slovensko
7,19 €
1,44 €/kg
Mak modrý 500g Vido
1 ks
Slovensko
3,59 €
7,18 €/kg
Kuskus 5kg Vido
1 ks
Taliansko
17,39 €
3,48 €/kg
Fazuľa stredná biela 1kg Vido
1 ks
Poľsko
4,99 €
4,99 €/kg
Cukor trstinový Demerara 400g Vido
1 ks
Belize
1,19 €
2,98 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
Fazuľa farebná 5kg Vido
1 ks
Kanada
21,99 €
4,40 €/kg
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Pohánka hnedá 1kg Vido
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/kg
Korenie Borievky celé 20g Vido
1 ks
Nemecko
0,69 €
34,50 €/kg
Cukor trstinový biely Špeciál 500g Vido
1 ks
Kolumbia
1,39 €
2,78 €/kg
Múka kukuričná 500g Vido
1 ks
Slovensko
0,89 €
1,78 €/kg
Fazuľa biela veľká maslová 350g Vido
1 ks
Čína
1,59 €
4,54 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Mak modrý 500g Vido
1 ks
Slovensko
3,59 €
7,18 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kuskus 5kg Vido
Kuskus 5kg Vido
17,39 € s 19% DPH