Quinoa biela 1kg Vido

1 ks
Peru
Vido Quinoa biela, racio. Hmotnosť/objem: 1 kg.
Krajina pôvodu Peru
Kategória Obilniny
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za kg 7,89 €
Na sklade viac ako 100 ks
7,89 € s 19% DPH
Quinoa biela 1kg Vido

Quinoa biela, racio potravina.

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Návod na použitie: Pred použitím quinou v sitku prepláchneme vo vode. Varíme 15 min. Na jeden hrnček quinoi potrebujeme približne dvojnásobné množstvo vody. Pre lepšiu chuť sa odporúča miesto vody použiť kurací alebo zeleninový vývar.
Zloženie

Zloženie výrobku: Quinoa biela 100%

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Výrobok môže obsahovať glutén, zeler, horčicu, sezam.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 368
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1545
Tuky [Gram] 6.07
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.46
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 64.16
z toho cukry [Gram] 3.05
Vláknina [Gram] 7.5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 14.2
Soľ (NaCl) [Gram] 0.02
Obsah balenia

Hmotnosť/objem: 1 kg.

Podobné produkty
Quinoa PERU 1kg bal
1 ks
Peru
8,29 €
8,29 €/kg
Pohánkové vločky 250g Vido
1 ks
Poľsko
2,09 €
8,36 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Polenta kukuričná CASA RINALDI 1kg
1 ks
Taliansko
3,49 €
3,49 €/kg
Krúpy pšeničné veľké EBLY 5kg bal
1 ks
Rakúsko
28,99 €
5,80 €/kg
Quinoa biela 200g Vido
1 ks
Peru
2,19 €
10,95 €/kg
Rizoto mediterán 250g J. Vince
1 ks
Maďarsko
2,09 €
8,36 €/kg
Pšeno 500g Marianna
1 ks
1,69 €
3,38 €/kg
Krúpy jačmenné č.3 OMEGA 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Pohánka hnedá 1kg Vido
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 500g Vido
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Pohánka LAGRIS 500g
Očakávame 01.10.
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
5,78 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido
1 ks
Slovensko
7,19 €
1,44 €/kg
Quinoa červená 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Dubákové rizoto 250g J. Vince
1 ks
Maďarsko
2,19 €
8,76 €/kg
Quinoa čierna 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
1 ks
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
Fazuľa stredná biela 5kg Vido
1 ks
Poľsko
18,89 €
3,78 €/kg
Kuskus 5kg Vido
1 ks
Taliansko
17,39 €
3,48 €/kg
Krúpy jačmenné č.10 5kg Vido
1 ks
Slovensko
7,19 €
1,44 €/kg
Strúhanka Panko 200g Vido
1 ks
Maďarsko
1,99 €
9,95 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Quinoa čierna 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Fazuľa farebná 5kg Vido
1 ks
Kanada
21,99 €
4,40 €/kg
Cukor trstinový Demerara 400g Vido
1 ks
Belize
1,19 €
2,98 €/kg
Quinoa biela 1kg Vido
1 ks
Peru
7,89 €
7,89 €/kg
Pohánkové vločky 250g Vido
1 ks
Poľsko
2,09 €
8,36 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Korenie Zázvor mletý /Ďumbier mletý/ 20g Vido
1 ks
India
0,39 €
19,50 €/kg
Kuskus 5kg Vido
1 ks
Taliansko
17,39 €
3,48 €/kg
Quinoa červená 200g Vido
1 ks
Peru
1,99 €
9,95 €/kg
Mak modrý 500g Vido
1 ks
Slovensko
3,59 €
7,18 €/kg
Pohánka hnedá 1kg Vido
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/kg
Horčičné semienka biele celé 100g Vido
1 ks
Česká republika
0,89 €
8,90 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Šošovica červená lúpaná polená 400g Vido
1 ks
Turecko
1,69 €
4,23 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Quinoa biela 1kg Vido
Quinoa biela 1kg Vido
7,89 € s 19% DPH