Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová

1 ks
India
Kuchynská bavlnená chňapka MY KITCHEN so všitým magnetom a koženým pútkom má béžovú farbu a ochráni ruky pri varení, pečení aj grilovaní. Uľahčí manipuláciu s horúcim riadom.
Krajina pôvodu India
Kategória Textil
Cena za kg 50,87 €
Na sklade viac ako 1 ks
5,29 € s 23% DPH
Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová

Aj chňapka môže byť štýlová. To potvrdzuje táto béžová bavlnená kuchynská rukavica, ktorá je štýlovým a funkčným doplnkom do vašej kuchyne. Ochráni ruky pri varení, pečení a grilovaní pred popálením, uľahčí manipuláciu s horúcim riadom. Možnosť zavesenia alebo pripevnenia na magnet, takže bude držať na chladničke alebo sporáku. Odporúčanie: pranie na 30 °C / max. 5 cyklov. Žehliť je možné max. do 220 °C, odporúčame však žehliť na 150 °C. Nesušiť v sušičke bielizne, nesušiť priamo na tepelnom zdroji. Nesmie sa bieliť, nesmie sa chemicky čistiť. Ochranná trieda 2. Max. kontaktná teplota do 220 °C po dobu max. 15 sekúnd. Nevystavovať priamemu plameňu či sálavému teplu. Návod na použitie je súčasťou balenia. Táto chňapka je vrátane podšívky vyrobená zo 100% bavlny, výplň má zo 100% polyesteru a je doplnená všitým magnetom a pútkom.

Podobné produkty
Orion Kuchynská zástera Beige, ornamenty 86x71cm
1 ks
India
7,99 €
7,99 €/ks
Orion Kuchynská zástera My kitchen béžová
Očakávame 02.10.
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Kuchynská zástera Červená, bodky 86x71cm
1 ks
India
9,79 €
9,79 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks hnedá
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Kuchynská zástera Najlepšia Mamička 86x71cm
1 ks
India
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Kuchynská utierka Bodka 3ks
1 ks
India
10,49 €
44,26 €/kg
Orion Kuchynská utierka Najlepšia mamička 3ks
1 ks
India
10,49 €
3,50 €/ks
 Orion Kuchynská zástera My kitchen hnedá
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
 Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks béžová
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Kuchynská utierka My kitchen greenish 2ks
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
 Orion Chňapka s magnetom My kitchen hnedá
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
 Orion Kuchynská zástera My kitchen greenish
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Ľadové kocky Citrón 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Otvárač na konzervy Luxy 17cm
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Vykrajovačka baranček
1 ks
Česká republika
1,29 €
1,29 €/ks
Orion Šablóna zdobiaca na kávu set 6ks
1 ks
Čína
1,85 €
132,15 €/kg
Orion Plech na pečenie Grande 27,5x15cm
1 ks
Čína
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Napichovátka Halloween duch 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Valček na cesto Veľká noc 16cm
1 ks
Poľsko
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Popolník nerezový 9cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Čajítko priemer 8,5 cm
1 ks
Čína
5,99 €
130,22 €/kg
Orion Zapalovač plyn sklopný
1 ks
Česká republika
3,29 €
53,93 €/kg
Orion Škrabka Luxy 17x6,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Vykrajovačka baranček
1 ks
Česká republika
1,29 €
1,29 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Čajítko s retiazkou 4cm
1 ks
Čína
3,99 €
199,50 €/kg
Orion Bombičky jednorazové na šľahačku N2O 10ks
1 ks
Izrael
5,59 €
0,56 €/ks
Orion Vykrajovačka Sob
1 ks
Česká republika
2,59 €
117,73 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová
Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová
5,29 € s 23% DPH