Olivy čierne so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ

1 ks
Poľsko
GRIKIOS Čierne olivy plnené smotanovým syrom v repkovom oleji. Hmotnosť / Objem balenia: 200g
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Syrové snacky
Množstvo v kartóne 5 ks
Cena za kg 17,95 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,69 € s 19% DPH
3,59 €
Olivy čierne so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ

Grikios čierne olivy, ktorých hlboká aróma pochádza zo slnka a modrej oblohy južnej Európy. Je v nich niečo výnimočné – doslova, pretože už jedno sústo stačí na objavenie krémovej náplne z jemného syra. Kombináciu týchto dvoch chutí dopĺňa aróma marinády, ktorá vás prenesie do stredomorského prostredia.



  • Návod na použitie: Perfektné na rôzne príležitosti – záhradnú párty, domácu oslavu alebo romantický večer. Jednoducho ich podávajte ako klasické antipasti s krekrami alebo chrumkavými krutónmi a pohárom bieleho vína. Ak chcete, môžete podávať čierne olivy plnené syrom ako prílohu k mäsu alebo cestovinám. Skvelo poslúžia aj namiesto tradičných predjedál.
Zloženie

Zloženie výrobku: nakladané čierne olivy bez kôstok 62 % [olivy, soľ, liehový ocot, kyseliny: kyselina citrónová, mliečna, stabilizátor: glukonan železnatý], repkový olej 25 %, smotanový syr 11 % [smotanový tvaroh (z MLIEKA), škrob, soľ, repkový olej, kyselina: kyselina citrónová], nakladaná červená paprika [paprika, liehový ocot, soľ, cukor]. Olivy môžu obsahovať kôstky alebo ich časti.

Alergény (zoznam zložiek): MLIEKO

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: n/a

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 200g

Podobné produkty
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,79 €
25,27 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 80g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
18,63 €/kg
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-50%
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
3,79 €
1,90 €
12,63 €/kg
Momentálne nedostupný
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia
1 ks
Česká republika
0,39 €
19,50 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
Syr mix cheddar, kozí syr, plesnivá saláma 200g DQ VÝPREDAJ
1 ks
Írsko
7,09 €
5,32 €
26,59 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,79 €
25,27 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Syr šalátový mäkký 270g Grikios
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,11 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-50%
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
3,79 €
1,90 €
12,63 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr šalátový 200g Grikios
1 ks
Nemecko
2,59 €
12,95 €/kg
Syr Feta DOP 100g Grikios
1 ks
2,19 €
21,90 €/kg
Syr údený cca 2,7kg Daily Dairy
1 ks
Holandsko
36,57 €
12,19 €/kg
Syr kozí cca 140g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,19 €
22,79 €/kg
Syrový mix cheddar červený,kozí syr kocky,plesnivá saláma 200g Deli Q
1 ks
Írsko
7,09 €
35,45 €/kg
Syr španielsky cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
3,04 €
22,49 €/kg
Syr Cheddar Írsky Červený 200g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
3,49 €
17,45 €/kg
Syr tvrdý plnotučný plátky 150g Old Amsterdam
1 ks
Holandsko
5,09 €
33,93 €/kg
Syr Gouda Paprika&Pažítka&Cibuľa cca 135g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,73 €
20,19 €/kg
Syr Tricolore zrejúci cca 135g Deli Q
1 ks
Holandsko
4,56 €
33,79 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syr kozí/ovčí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Poľsko
2,59 €
25,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Olivy čierne so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
Olivy čierne so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
2,69 € s 19% DPH
3,59 €