Syr mix cheddar, kozí syr, plesnivá saláma 200g DQ VÝPREDAJ

1 ks
Írsko
Krajina pôvodu Írsko
Kategória Syrové snacky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 26,59 €
Na sklade viac ako 1 ks
5,32 € s 19% DPH
7,09 €
Syr mix cheddar, kozí syr, plesnivá saláma 200g DQ VÝPREDAJ

DELI Q MIX je dokonalá kombinácia dvoch výnimočných syrov s mini plesňovou salámou. Výrazný Cheddar a jemný kozí syr tvoria skvelé zladenie chutí, ktoré dopĺňa aromatické salámi. Hotové kocky sú pohodlné na podávanie bez potreby krájania. Ideálne na stretnutia, pikniky a každodenné chvíle s blízkymi.

Skladovanie:
  • Skladujte pri teplote 1°C až 8°C.
Návod na použitie:
  • DELI Q MIX je starostlivo zložená pochúťka, ktorá je ideálna na večery s priateľmi, rodinné rozhovory alebo oslavu výnimočných chvíľ spolu. Tri jedinečné ingrediencie z rôznych kútov Európy potešia bohatstvom vôní a rozmanitosťou chutí.
Zloženie
Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal] Cheddar Red cubes1630 kJ Goat cheese cubes1551 kJ
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL Cheddar Red cubes32 g Goat cheese cubes31 g
Tuky [Gram] Cheddar Red cubes20 g Goat cheese cubes21 g
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] Cheddar Red cubes0 g Goat cheese cubes0 g
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] Cheddar Red cubes0 g Goat cheese cubes0 g
z toho cukry [Gram] Cheddar Red cubes- g Goat cheese cubes - g
Vláknina [Gram] Cheddar Red cubes26 g Goat cheese cubes21 g
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] Cheddar Red cubes1,9 g
Soľ (NaCl) [Gram] 3

Zloženie výrobku: CHEDDAR RED CUBE Zloženie: pasterizované MLIEKO, jedlá soľ, mliekarenské kultúry, mikrobiálne syridlo, farbivo: karotény. GOAT CHEESE CUBES Zloženie: pasterizované kozie MLIEKO, jedlá soľ, mliekarenské kultúry, mikrobiálne syridlo. MINI MOULD SNACKS - Zloženie: bravčové mäso, bravčový tuk, soľ, LAKTÓZA (z MLIEKA), koreniny, arómy, dextróza, cukor, antioxidant: askorban sodný, konzervačná látka: dusitan sodný, štartovacie kultúry, ušľachtilá pleseň, jedlé črievko z hovädzieho kolagénu.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 200g 

Podobné produkty
Syrový mix cheddar červený,kozí syr kocky,plesnivá saláma 200g Deli Q
1 ks
Írsko
7,09 €
35,45 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia
1 ks
Česká republika
0,39 €
19,50 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-50%
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
3,79 €
1,90 €
12,63 €/kg
Momentálne nedostupný
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,79 €
25,27 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Olivy čierne so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
3,59 €
2,69 €
17,95 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr Tricolore zrejúci cca 135g Deli Q
1 ks
Holandsko
4,56 €
33,79 €/kg
Syr polotvrdý Pesto červené cca 135g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,09 €
22,89 €/kg
Syr Queso Manchego DOP cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
5,25 €
38,89 €/kg
Tvaroh kozí cca 125g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,54 €
20,29 €/kg
Syr z kozieho a ovčieho mlieka cca 130g Deliq
Dočasne nedostupné
1 ks
3,07 €
23,59 €/kg
Syr španielsky cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
3,04 €
22,49 €/kg
Syrový mix Gouda paprika, pažítka, cibuľa, Mimolette, Plesnivá saláma 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
4,69 €
23,45 €/kg
Syr kozí Koriander&Senovka grécka cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,50 €
24,99 €/kg
Syr kozí červené víno cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
4,68 €
34,69 €/kg
Syr údený cca 180g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,04 €
16,89 €/kg
Syr smotanový Land-Frischkase 3kg Bayernland
1 ks
Nemecko
23,49 €
7,83 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Írsky Biely Cheddar plátky 150g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
2,99 €
19,93 €/kg
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Gouda cca 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,18 €
15,89 €/kg
Syr Gouda medvedí cesnak cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,70 €
19,29 €/kg
Syr Fourme d'Ambert DOP cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,90 €
20,69 €/kg
Syr Tvrdý  Mild cca 130g Old Amsterdam
1 ks
Holandsko
3,37 €
25,89 €/kg
Mascarpone 250g Formagia
1 ks
Nemecko
3,09 €
12,36 €/kg
Syr údený cca 180g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,04 €
16,89 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr mix cheddar, kozí syr, plesnivá saláma 200g DQ VÝPREDAJ
Syr mix cheddar, kozí syr, plesnivá saláma 200g DQ VÝPREDAJ
5,32 € s 19% DPH
7,09 €