Grikios

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
13 produktov
Syr Feta DOP 100g Grikios
1 ks
2,19 €
21,90 €/kg
Syr šalátový 200g Grikios
1 ks
Nemecko
2,59 €
12,95 €/kg
Syr Halloumi DOP 180g Grikios
1 ks
Cyprus
3,89 €
21,61 €/kg
Syr šalátový mäkký 270g Grikios
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,11 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Olivy čierne so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
3,59 €
2,69 €
17,95 €/kg
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
3,59 €
2,69 €
17,95 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,79 €
25,27 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana