Syr Kozí zrejúci cca 130g Deli Q

1 ks
DELI Q Kozí syr Zrejúci 3 mesiace. Polotvrdý, plnotučný, zrejúci minimálne 3 mesiace, prírodný syr z kozieho mlieka. Tuk v sušine: min. 50 % hmot. Sušina: min. 66 % hmot. Hmotnosť / Objem balenia: 130g.
Kategória Ovčie a kozie
Množstvo v kartóne 1,04 kg
Cena za kg 24,59 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 0.13 kg
Dočasne nedostupný
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
3,20 € s 19% DPH
Syr Kozí zrejúci cca 130g Deli Q

Kozí syr zrejúci minimálne 3 mesiace je produkt s plnou, bohatou chuťou a krémovou, no pevnou textúrou. Dozrievanie po dobu minimálne troch mesiacov mu dodáva charakteristické tóny jemného orechového nádychu a mierne pikantný záver.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 1°C až 8°C.
  • Návod na použitie: Tento prirodzený proces vytvára výraznú arómu, ktorá sa skvele hodí k vínu, orechom alebo čerstvému chlebu, vďaka čomu je ideálnou voľbou ako na syrové taniere, tak aj do gurmánskych jedál.
Zloženie

Zloženie výrobku: pasterizované kozie MLIEKO, jedlá soľ, mliekarenské kultúry, mikrobiálne syridlo.

Alergény: Mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 423
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1776
Tuky [Gram] 37
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 25
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]  
z toho cukry [Gram]  
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 24
Soľ (NaCl) [Gram] 1.9
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 0,13kg

Podobné produkty
Syr kozí Brie cca 160g Deli Q
1 ks
Holandsko
4,96 €
30,99 €/kg
Syr kozí plesňový cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,24 €
24,89 €/kg
Syr kozí/ovčí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Poľsko
2,59 €
25,90 €/kg
Syr kozí Bardolino chilli 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Roquefort Cave Saveur AOP Société 150 g
1 ks
Francúzsko
4,99 €
33,27 €/kg
Syr kozí údený plátky 100g Goat Farm
1 ks
Holandsko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr kozí plátky 100g Président
1 ks
Francúzsko
3,39 €
33,90 €/kg
Syr kozí s bielou plesňou 180g Melusine
1 ks
Francúzsko
4,09 €
23,37 €/kg
Syr kozí Bardolino red 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Syr kozí Koriander&Senovka grécka cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,50 €
24,99 €/kg
Syr kozí s bielou plesňou valec 450g Soignon
1 ks
Francúzsko
9,89 €
21,98 €/kg
Syr kozí údený cca 130g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,40 €
18,49 €/kg
Syr kozí blok 130g Goat Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
26,85 €/kg
Syr kozí Bardolino provensal 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Syr kozí s bielou plesňou valec 1kg Soignon
1 ks
Francúzsko
19,99 €
19,99 €/kg
Syr Queso Manchego DOP cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
5,25 €
38,89 €/kg
Syr kozí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Holandsko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr kozí Ricotta 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Syr kozí cca 140g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,19 €
22,79 €/kg
Syr Pecorino romano DOP Zarpellon SpA 300g
1 ks
Taliansko
8,99 €
29,97 €/kg
Syr Gouda cca 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,18 €
15,89 €/kg
Syr Danablu BGB cca 125g Deli Q
1 ks
Dánsko
2,44 €
19,49 €/kg
Syr španielsky cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
3,04 €
22,49 €/kg
Syr Maasdam cca 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,16 €
15,79 €/kg
Syr Gouda zrejúci cca 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,52 €
17,59 €/kg
Syr Gouda Paradajky&Olivy cca 135g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,81 €
20,79 €/kg
Syr kozí plesňový cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,24 €
24,89 €/kg
Syr Cheddar biely cca 130g Deli Q
1 ks
Írsko
2,21 €
16,99 €/kg
Syr kozí údený cca 130g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,40 €
18,49 €/kg
Syr z kozieho a ovčieho mlieka cca 130g Deliq
Dočasne nedostupné
1 ks
3,07 €
23,59 €/kg
Syr šalátový 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
12,95 €/kg
Syr z kozieho a ovčieho mlieka cca 130g Deliq
Dočasne nedostupné
1 ks
3,07 €
23,59 €/kg
Syr Írsky Červený Cheddar plátky 150g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
2,99 €
19,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,79 €
25,27 €/kg
Gorgonzola DOP cca 100g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,03 €
20,29 €/kg
Syr údený cca 2,7kg Daily Dairy
1 ks
Holandsko
36,57 €
12,19 €/kg
Syr Gouda medvedí cesnak cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,70 €
19,29 €/kg
Syr Gouda Korenie Mix cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
2,62 €
19,39 €/kg
Syr šalátový mäkký 270g Grikios
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,11 €/kg
Syr Maasdam cca 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,16 €
15,79 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Kozí zrejúci cca 130g Deli Q
Syr Kozí zrejúci cca 130g Deli Q
3,20 € s 19% DPH