Mrazený Pór 2,5kg Viking Frost

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Mrazená zelenina jednodruhová
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 2,64 €
Na sklade viac ako 10 ks
6,59 € s 19% DPH
Mrazený Pór 2,5kg Viking Frost
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote −18 až −15 °C.
Krajina pôvodu
  • Poľsko
Značka
  • VIKING FROST

Zloženie
  • Pór
Výživové údaje na 100g:
Energia kJ / kcal     73 kJ/18 kcal
Tuky     0 g
z toho: nasýtené mastné kyseliny     0 g
Sacharidy     3,1 g
z toho: cukry     3,1 g
Vláknina     0 g
Bielkoviny     1,3 g
Soľ     0,001 g
Obsah balenia

Hmotnosť

  • 2,5 kg
Podobné produkty
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mrazená Cuketa kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Česká republika
7,49 €
3,00 €/kg
Mr.Limetkové listy Rangpur (celé) 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,19 €
20,76 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mrazená Brokolica Vapeur 300g Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,39 €
7,97 €/kg
Mrazená Brokolica 300g Vinica
1 ks
Španielsko
1,35 €
4,50 €/kg
Mr.Špargľa zelená 1kg Ardo
1 ks
Rakúsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mr.Kukurica zrno Cukrík 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mr.Hrášok jemný Hrašuľko 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,55 €
4,43 €/kg
Mrazená Brokolica nadrobno krájaná 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mrazená Kukurica zrno Cukrík super sladká 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,79 €
3,12 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mr.Mrkva baby Karotienka 350g Vinica
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,86 €/kg
Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald
1 ks
Rakúsko
25,39 €
25,39 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Viking Frost
1 ks
Egypt
8,59 €
3,44 €/kg
Mrazený Suchohríb hnedý kocky 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
11,59 €
11,59 €/kg
Mrazené Kuriatka jedlé 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
14,99 €
14,99 €/kg
Mrazená Zmes hubová 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
3,99 €
3,99 €/kg
Mrazený Kel ružičkový 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazené Višne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
22,79 €
9,12 €/kg
Mrazený Hrášok jemný 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazený Cesnak kocky 20g porcia 1kg Viking Frost
1 ks
Čína
2,59 €
2,59 €/kg
Viking Frost
Panská 25 686 04 Kunovice, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Mrazené Maliny 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
27,79 €
11,12 €/kg
Mrazená Paprika krájaná mix 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
7,89 €
3,16 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mrazené Dračie ovocie 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
15,59 €
6,24 €/kg
Mr.Špenát pretlak 2kg Viking Frost
Dočasne nedostupné
1 ks
4,29 €
2,14 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Bretánska 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,39 €
2,56 €/kg
Mrazené Čučoriedky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Kanada
34,49 €
13,80 €/kg
Mrazená Mrkva kocky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,19 €
2,08 €/kg
Mrazené Kuriatka jedlé 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
14,99 €
14,99 €/kg
Mrazený Špenát listový 2,5kg Viking Frost
1 ks
Belgicko
6,19 €
2,48 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený Pór 2,5kg Viking Frost
Mrazený Pór 2,5kg Viking Frost
6,59 € s 19% DPH