Mrazený Cesnak kocky 20g porcia 1kg Viking Frost

1 ks
Čína
Krajina pôvodu Čína
Kategória Mrazená zelenina jednodruhová
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 2,59 €
Na sklade viac ako 100 ks
2,59 € s 19% DPH
Mrazený Cesnak kocky 20g porcia 1kg Viking Frost

Mrazená zelenina jednodruhová

Skladovanie
  • Skladujte v mrazničke (<-18 ° C) do minimálnej trvanlivosti. Uchovávajte zmrazené.
Návod na použitie
  • Produkt určený na tepelnú úpravu. Po rozmrazení opäť nezmrazujte.

*Fotka bola vytvorená pomocou AI.

Zloženie

Cesnak 40%, voda 60% Alergény neobsahuje, výrobok však nie je určený pre ľudí s alergiou na cesnak

Výživové údaje na 100g
Energia: 423 kJ / 100 kcal
Tuky: 0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g
Sacharidy: 18,4 g
z toho cukry: 5,8 g
Bielkoviny: 18,2 g
Soľ: 0,04 g
Obsah balenia

20 gramové kúsky cesnaku v sáčku - 1 kg

Podobné produkty
Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald
1 ks
Rakúsko
25,39 €
25,39 €/kg
Mrazená Brokolica 300g Vinica
1 ks
Španielsko
1,35 €
4,50 €/kg
Mrazená Kukurica zrno Cukrík super sladká 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,79 €
3,12 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazená Brokolica Vapeur 300g Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,39 €
7,97 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mr.Hrášok jemný Hrašuľko 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,55 €
4,43 €/kg
Mr.Kukurica zrno Cukrík 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mr.Špargľa zelená 1kg Ardo
1 ks
Rakúsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg
Mrazená Brokolica nadrobno krájaná 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mrazená Cuketa kocky 2,5kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
7,49 €
3,00 €/kg
Mr.Mrkva baby Karotienka 350g Vinica
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,86 €/kg
Mr.Limetkové listy Rangpur (celé) 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,19 €
20,76 €/kg
Mrazené Kuriatka jedlé 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
14,99 €
14,99 €/kg
Mrazené Ríbezle čierne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
18,19 €
7,28 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Wok 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazené Fazuľové struky rezané 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,59 €
2,64 €/kg
Mrazené Slivky polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
8,99 €
3,60 €/kg
Mr.Špenát pretlak 2kg Viking Frost
Dočasne nedostupné
1 ks
4,29 €
2,14 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Mochovská 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,39 €
2,56 €/kg
Mrazené Višne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
22,79 €
9,12 €/kg
Mrazený Suchohríb hnedý kocky 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
11,59 €
11,59 €/kg
Mrazená Zmes hubová 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
3,99 €
3,99 €/kg
Viking Frost
Panská 25 686 04 Kunovice, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mr.Špenát pretlak 2kg Viking Frost
Dočasne nedostupné
1 ks
4,29 €
2,14 €/kg
Mrazená Rebarbora 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
12,59 €
5,04 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazený Suchohríb hnedý kocky 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
11,59 €
11,59 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Mexická 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,69 €
3,08 €/kg
Mrazený Pstruh dúhový pitvavný celý 250-300g, 10% 5kg
Dočasne nedostupné
1 KT
43,79 €
8,76 €/kg
Mrazená Zmes hubová 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
3,99 €
3,99 €/kg
Mrazené Marhule polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
8,39 €
3,36 €/kg
Mrazená Mrkva baby 2,5kg Viking Frost
Očakávame 30.09.
1 ks
Rakúsko
6,89 €
2,76 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený Cesnak kocky 20g porcia 1kg Viking Frost
Mrazený Cesnak kocky 20g porcia 1kg Viking Frost
2,59 € s 19% DPH