Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Mrazená zelenina jednodruhová
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 25,39 €
Na sklade viac ako 10 ks
25,39 € s 19% DPH
Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald

 Hlboko zmrazené čerstvo zozbierané, spracované, blanšírované a šokovo zmrazené voľne rastúce jedlé huby:  Kuriatka jedlé – (lat. Cantharellus cibarius) v 1kg balení.

Čerstvo zozbierané, spracované, blanšírované a šokovo zmrazené voľne rastúce jedlé huby:  Kuriatka jedlé Fr. Liška obecná (lat. Cantharellus cibarius)

Farba: Citrónová až žĺtková

Chuť: výdatná aróma húb.

Skladovanie

Mraznička:

*** priehradka -18 °C do dátumu spotreby uvedenom na obale

** priehradka -12 °C max 2 týždne

* priehradka - 6 °C max 3 dni

Chladnička: max 8 hodín

Po rozmrazení znovu nezmrazujte!

Produkt je určený len na tepelnú úpravu

Návod na prípravu

Vhodné do omáčok

Pred použitím nerozmrazujte. Huby dusíme, kým sa neodparí všetka voda. Až potom sa huby poriadne orestujú a môžu naplno rozvinúť svoju chuť.

Tip na prípravu mrazených húb: Na panvicu dáme trochu oleja a zohrejeme ho. Pridajte požadované množstvo mrazených kuriatok jedlých (líšok). Pridáme na kocky pokrájanú cibuľu podľa chuti a restujeme, kým sa vytekajúca hubová šťava nepripáli. Niekoľkokrát premiešame. Dochutíme soľou, korením a čerstvo nasekanou petržlenovou vňaťou.

   
Zloženie
Kuriatka jedlé – lat. Cantharellus cibarius
Alergény

Neuvádza sa

 
Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 26
Energetická hodnota [KJ]: 108
Tuky [Gram]: 0,6
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,5
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 0,5
z toho cukry [Gram]: 0,5
Vláknina 0,4
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,9
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,01
Podobné produkty
Mrazená Brokolica nadrobno krájaná 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mr.Špargľa zelená 1kg Ardo
1 ks
Rakúsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mr.Kukurica zrno Cukrík 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mr.Hrášok jemný Hrašuľko 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,55 €
4,43 €/kg
Mrazená Kukurica zrno Cukrík super sladká 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazená Brokolica Vapeur 300g Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,39 €
7,97 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazená Brokolica 300g Vinica
1 ks
Španielsko
1,35 €
4,50 €/kg
Mrazená Mrkva baby 2,5kg Viking Frost
1 ks
Rakúsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazená Cuketa kocky 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Česká republika
7,49 €
3,00 €/kg
Mr.Limetkové listy Rangpur (celé) 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,19 €
20,76 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mr.Mrkva baby Karotienka 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,86 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald
Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald
25,39 € s 19% DPH