Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost

1 ks
Poľsko
Mrazená zelenina jednodruhová
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Mrazená zelenina jednodruhová
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 2,48 €
Na sklade viac ako 10 ks
6,19 € s 19% DPH
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost

Hlbokomrazená kukurica - jemná, zrno

Skladovanie
  • Skladujte v mraznička (<-18 ° C) do minimálnej trvanlivosti. Uchovávajte zmrazené.
Pokyny pre prípravu
  • Produkt určený na tepelnú úpravu. Upozornenie: Po rozmrazení opäť nezmrazujte. Hlbokozmrazenú cukrovú kukuricu bez rozmrazenia zohrievame v mikrovlnnej rúre, na pare, vo vode alebo krátko podusíme na panvici.

*Fotka bola vytvorená pomocou AI.

Zloženie

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G:

  Energetická hodnota   566 kJ (133 kcal)
  tuky   0,8 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny   0,2 g
  sacharidy   28 g
  z toho cukry   0,7 g
  bielkoviny   3,6 g
  soľ   0,3 g
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 2,5kg

Podobné produkty
Mrazená Kukurica zrno super sladká 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,29 €
3,72 €/kg
Mrazená Brokolica 300g Vinica
1 ks
Španielsko
1,35 €
4,50 €/kg
Mr.Mrkva baby Karotienka 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,86 €/kg
Mr.Špargľa zelená 1kg Ardo
1 ks
Rakúsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg
Mrazená Kukurica zrno Cukrík super sladká 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,79 €
3,12 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mrazená Brokolica Vapeur 300g Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,39 €
7,97 €/kg
Mr.Hrášok jemný Hrašuľko 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,55 €
4,43 €/kg
Mr.Limetkové listy Rangpur (celé) 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,19 €
20,76 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald
1 ks
Rakúsko
25,39 €
25,39 €/kg
Mr.Kukurica zrno Cukrík 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazená Cuketa kocky 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Česká republika
7,49 €
3,00 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mrazená Brokolica nadrobno krájaná 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazený Špenát listový 2,5kg Viking Frost
1 ks
Belgicko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazený Karfiol 2,5kg Viking Frost
1 ks
Belgicko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazený Kel 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,59 €
2,24 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazený Cesnak kocky 20g porcia 1kg Viking Frost
1 ks
Čína
2,59 €
2,59 €/kg
Mrazené Marhule polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
8,39 €
3,36 €/kg
Mrazené Fazuľové struky rezané 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,59 €
2,64 €/kg
Mrazené Černice 2,5kg Viking Frost
Očakávame 30.09.
1 ks
Ukrajina
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazený Kel ružičkový 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazené Maliny 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
27,79 €
11,12 €/kg
Viking Frost
Panská 25 686 04 Kunovice, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Mochovská 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,39 €
2,56 €/kg
Mrazená Rebarbora 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
12,59 €
5,04 €/kg
Mrazený Kel 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,59 €
2,24 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Mexická 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,69 €
3,08 €/kg
Mrazený Cesnak kocky 20g porcia 1kg Viking Frost
1 ks
Čína
2,59 €
2,59 €/kg
Mrazené Višne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
22,79 €
9,12 €/kg
Mrazené Mango kocky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
11,19 €
4,48 €/kg
Mrazená Mrkva baby 2,5kg Viking Frost
1 ks
Rakúsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazené Marhule polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
8,39 €
3,36 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
6,19 € s 19% DPH