Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo

1 ks
Belgicko
Ardo Brokolica ružičky 40-60mm, hlboko zmrazená jednodruhová zelenina. Hmotnosť/Objem balenia: 2500 g (2,5kg)
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Mrazená zelenina jednodruhová
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 4,32 €
Na sklade viac ako 10 ks
10,79 € s 19% DPH
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo

Ardo Brokolica ružičky 40-60mm, hlboko zmrazená jednodruhová zelenina. Hmotnosť/Objem balenia: 2500 g (2,5kg).

ARDO hlboko zmrazené brokolicové ružičky, predvarené (2,5 kg)

  • Skladovanie: -18°C, DMT uvedené na zadnej strane obalu
  • Návod na použitie: pozri obal

Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť. V každom jednotlivom prípade si pozrite informácie na príslušnom obale produktu, iba tie sú záväzné. Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.

Zloženie
Brokolica

 

Alergény
neobsahuje

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 25,00
Energetická hodnota [KJ]: 106,00
Tuky [Gram]: 0,30
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,10
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 1,70
z toho cukry [Gram]: 1,00
Vláknina [Gram] 2,70
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,,6
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,05
Výživové údaje na 100g
Balenie 1ks = 2,5 kg
Zloženie výrobku Brokolica
Alergeny (zoznam zložiek) neobsahuje
Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie neobsahuje
Energetická hodnota [Kcal] 25
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 106
Tuky [Gram] 0.3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 1.7
z toho cukry [Gram] 1
Vláknina [Gram] 2.7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 2,,6
Obsah balenia

1ks = 2,5 kg

Podobné produkty
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald
1 ks
Rakúsko
25,39 €
25,39 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mrazená Brokolica 300g Vinica
1 ks
Španielsko
1,35 €
4,50 €/kg
Mr.Kukurica zrno Cukrík 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mrazená Kukurica zrno Cukrík super sladká 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,79 €
3,12 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mrazená Brokolica nadrobno krájaná 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mr.Mrkva baby Karotienka 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,86 €/kg
Mrazená Brokolica Vapeur 300g Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,39 €
7,97 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg
Mr.Limetkové listy Rangpur (celé) 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,19 €
20,76 €/kg
Mr.Špargľa zelená 1kg Ardo
1 ks
Rakúsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazená Cuketa kocky 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Česká republika
7,49 €
3,00 €/kg
Mr.Hrášok jemný Hrašuľko 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,55 €
4,43 €/kg
Mrazená Mrkva baby 2,5kg Viking Frost
Očakávame 30.09.
1 ks
Rakúsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazený Karfiol ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazené Tekvicové pyré 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
3,96 €
3,96 €/kg
Mrazená Šalotka 250g Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,69 €
6,76 €/kg
Mr.Tekvica maslová kocky 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,99 €
3,60 €/kg
-17%
Mr.Zmes byliniek all'Italiana 250g Ardo
1 ks
Belgicko
1,79 €
1,49 €
5,96 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazené Gaštany lúpané celé 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,99 €
14,99 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Ardo
Wezestraat 61, 8850 Ardooie, BE. Distribútor: Ardo Mochov s.r.o., Klánovická 601/40, 198 00 Praha 14-Hloubětín, Českoviac informácií o distribútorovi
Mr.Zmes zeleninová Wok mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,99 €
3,60 €/kg
-17%
Mr.Zmes byliniek all'Italiana 250g Ardo
1 ks
Belgicko
1,79 €
1,49 €
5,96 €/kg
Mrazený Hrášok jemný 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,19 €
5,68 €/kg
Mrazený Zázvor kocky 250g Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,69 €
6,76 €/kg
Mrazená Zmes Julienne 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
5,69 €
2,28 €/ks
Mrazené Dubáky krájané 600g Ardo
1 ks
Belgicko
9,89 €
16,48 €/kg
Mr. Ananás extra sladký 2,5kg Ardo
1 ks
Južná Afrika
14,29 €
5,72 €/kg
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazené Tekvicové pyré 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
3,96 €
3,96 €/kg
Mrazené Hráškové pyré porcie 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
3,89 €
3,89 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
10,79 € s 19% DPH