Mrazená Paprika krájaná mix 2,5kg Viking Frost

1 ks
Čína
Viking Frost hlbokozmrazená Paprika krájaná mix 3 farby. Hmotnosť/ Objem balenia: 2,5kg.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Mrazená zelenina jednodruhová
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 3,16 €
Na sklade viac ako 10 ks
7,89 € s 19% DPH
Mrazená Paprika krájaná mix 2,5kg Viking Frost

Viking Frost hlbokozmrazená Paprika krájaná mix 3 farby.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote -18 ° a nižšej. Po rozmrazení opäť nezmrazujte
  • Návod na použitie: pred použitím rozmraziť
Zloženie

Zloženie výrobku: paprika prúžky - červená, žltá, zelená

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 29kcal
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 129kJ
Tuky [Gram] 0,3g
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0,08g
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 4,7g
z toho cukry [Gram] 4,4g
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 1,0g
Soľ (NaCl) [Gram] 0,01g
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 2,5kg.

Podobné produkty
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mr.Špargľa zelená 1kg Ardo
1 ks
Rakúsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mrazená Brokolica 300g Vinica
1 ks
Španielsko
1,35 €
4,50 €/kg
Mr.Limetkové listy Rangpur (celé) 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,19 €
20,76 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mr.Kukurica zrno Cukrík 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mrazená Kukurica zrno Cukrík super sladká 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg
Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald
1 ks
Rakúsko
25,39 €
25,39 €/kg
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazená Cuketa kocky 2,5kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
7,49 €
3,00 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mr.Mrkva baby Karotienka 350g Vinica
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,86 €/kg
Mrazená Brokolica Vapeur 300g Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,39 €
7,97 €/kg
Mrazená Brokolica nadrobno krájaná 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mr.Hrášok jemný Hrašuľko 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,55 €
4,43 €/kg
Mr.Špenát pretlak 2kg Viking Frost
Dočasne nedostupné
1 ks
4,29 €
2,14 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Lečo 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,19 €
2,08 €/kg
Mrazený Hrášok jemný 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazené Fazuľové struky celé 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,79 €
2,72 €/kg
Mrazená Zeleninová zmes Čínska (ázia) 2,5 kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,39 €
2,16 €/kg
Mrazený Špenát listový 2,5kg Viking Frost
1 ks
Belgicko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazený Kel 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,59 €
2,24 €/kg
Mrazená Mrkva kocky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,19 €
2,08 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Mexická 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,69 €
3,08 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Lázenská 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,69 €
2,68 €/kg
Viking Frost
Panská 25 686 04 Kunovice, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Mrazený Hrášok jemný 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Bretánska 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,39 €
2,56 €/kg
Mrazené Kuriatka jedlé 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
14,99 €
14,99 €/kg
Mrazená Paprika krájaná mix 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
7,89 €
3,16 €/kg
Mrazený Pstruh dúhový pitvavný celý 250-300g, 10% 5kg
Dočasne nedostupné
1 KT
43,79 €
8,76 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Lečo 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,19 €
2,08 €/kg
Mrazená Mrkva baby 2,5kg Viking Frost
Očakávame 30.09.
1 ks
Rakúsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazené Ríbezle čierne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
18,19 €
7,28 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Wok 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazený Cesnak kocky 20g porcia 1kg Viking Frost
1 ks
Čína
2,59 €
2,59 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Paprika krájaná mix 2,5kg Viking Frost
Mrazená Paprika krájaná mix 2,5kg Viking Frost
7,89 € s 19% DPH