Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost

1 KT
Poľsko
Mrazená zelenina jednodruhová
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Rodinné balenia
Cena za kg 31,49 €
Na sklade viac ako 10 KT
31,49 € s 19% DPH
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost

Kukurica - klasy, hlbokomrazené

Skladovanie
  • Skladujte v mraznička (<-18 ° C) do minimálnej trvanlivosti. Uchovávajte zmrazené.
Pokyny pre prípravu
  • Produkt určený na tepelnú úpravu. Upozornenie: Po rozmrazení opäť nezmrazujte.

*Fotka bola vytvorená pomocou AI.

Zloženie

Kukurica - klasy

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 10 kg

Podobné produkty
Balený Kaleráb strúhaný 4mm, 3kg
1 BA
13,59 €
13,59 €/BA
Balené Zemiaky BATATY čistené celé 5kg
1 BA
Spojené štáty americké
19,49 €
19,49 €/kg
Balené Šampiňóny krájané na plátky 9mm, 3kg
1 BA
Poľsko
11,29 €
11,29 €/kg
Balená Kapusta čínska rezaná 3kg
1 BA
Poľsko
9,89 €
9,89 €/kg
Balená Mrkva žltá krájaná na plátky 9mm, 5kg
1 BA
14,29 €
14,29 €/kg
Balená Mrkva žltá strúhaná na 2mm, 3kg
1 BA
9,49 €
9,49 €/BA
Balená Paprika žltá čistená 1kg
1 BA
8,39 €
8,39 €/BA
Balený Kel rezaný 3kg
1 BA
Poľsko
12,49 €
12,49 €/BA
Balené Šampiňóny krájané na plátky 9mm, 5kg
1 BA
Poľsko
17,49 €
17,49 €/kg
Balená Cibuľa šalotka čistená 5kg
1 BA
29,28 €
29,28 €/BA
Balená Tekvica čistená maslová 3kg
1 BA
9,89 €
9,89 €/kg
Balená Cibuľa šalotka čistená 3kg
1 BA
18,47 €
18,47 €/BA
Balená Paprika zelená čistená 1kg
1 ks
7,09 €
7,09 €/ks
Balená Kapusta čínska rezaná 5kg
1 BA
16,29 €
16,29 €/BA
Balená Paprika červená čistená 3kg
1 BA
20,79 €
20,79 €/BA
Balený Kaleráb čistený na kocky 3kg
1 BA
Poľsko
13,59 €
13,59 €/BA
Balená Mrkva strúhaná na 9mm, 5kg
1 BA
16,19 €
16,19 €/kg
Balená Mrkva žltá strúhaná na 6mm, 3kg
1 BA
9,49 €
9,49 €/BA
Balená Paprika červená čistená 1kg
1 BA
8,49 €
8,49 €/BA
Balená Mrkva žltá strúhaná na 6mm, 5kg
1 BA
14,29 €
14,29 €/BA
Mrazená Zmes zeleninová Lázenská 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,69 €
2,68 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Viking Frost
1 ks
Egypt
8,59 €
3,44 €/kg
Mrazená Rebarbora 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
12,59 €
5,04 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Wok 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazené Dračie ovocie 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
15,59 €
6,24 €/kg
Mrazený Kel ružičkový 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazené Fazuľové struky rezané 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,59 €
2,64 €/kg
Mrazené Černice 2,5kg Viking Frost
1 ks
Ukrajina
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazený Kel 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,59 €
2,24 €/kg
Mrazená Zeleninová zmes Čínska (ázia) 2,5 kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,39 €
2,16 €/kg
Viking Frost
Panská 25 686 04 Kunovice, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Mrazené Kuriatka jedlé 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
14,99 €
14,99 €/kg
Mrazený Suchohríb hnedý kocky 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
11,59 €
11,59 €/kg
Mrazená Zmes lesné ovocie 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
12,59 €
5,04 €/kg
Mrazený Špenát listový 2,5kg Viking Frost
1 ks
Belgicko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazený Hrášok jemný 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazené Slivky polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
8,99 €
3,60 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Wok 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazené Fazuľové struky rezané 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,59 €
2,64 €/kg
Mrazené Černice 2,5kg Viking Frost
1 ks
Ukrajina
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazené Višne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
22,79 €
9,12 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
31,49 € s 19% DPH