Mrazená Zmes zeleninová Lázenská 2,5kg Viking Frost

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Mrazené zeleninové zmesi
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 2,68 €
Na sklade viac ako 10 ks
6,69 € s 19% DPH
Mrazená Zmes zeleninová Lázenská 2,5kg Viking Frost

Mrazená zelenina viacdruhová.

Skladovanie
  • Skladujte v mrazničke (<-18 ° C) do minimálnej trvanlivosti. Uchovávajte zmrazené.
Návod na prípravu
  • Produkt určený na tepelnú úpravu. Po rozmrazení opäť nezmrazujte.

Zloženie
  • Zmes hlbokomrazenej zeleniny: karfiol, brokolica, mrkva orandžová, mrkva žltá, fazulka romano, mini kukuričky.
Výživové hodnoty
  • neuvádzajú sa
Obsah balenia

2,5kg

Podobné produkty
Mr.Zmes Jarná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,59 €
2,24 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok Classic 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,11 €/kg
Mr.Zmes Kúpeľná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
8,99 €
3,60 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Francúzska 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes Polievková Vinická 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,29 €
2,92 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Sviečková 350g Vinica
1 ks
Slovensko
0,99 €
2,83 €/kg
-23%
Mrazená Zmes Jarná Vapeur 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
1,69 €
4,23 €/kg
Mr.Zmes Pod sviečkovú slížiky 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,49 €
2,20 €/kg
Mr.Zmes Kráľovská 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
6,79 €
2,72 €/kg
Mr.Zmes Mrkva s hráškom 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,09 €
2,04 €/kg
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg
Mr.Zmes zeleninová so šampiňónmi 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Polievková 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,29 €
3,69 €/kg
Mr.Zmes zeleninová s kukuricou 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Prílohová Extra 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Jarná 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,99 €
3,60 €/kg
Mr.Zmes Francúzska 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mr.Zmes Polievková 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mr.Špenát pretlak 2kg Viking Frost
Dočasne nedostupné
1 ks
4,29 €
2,14 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mrazený Cesnak kocky 20g porcia 1kg Viking Frost
1 ks
Čína
2,59 €
2,59 €/kg
Mrazená Zeleninová zmes Čínska (ázia) 2,5 kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,39 €
2,16 €/kg
Mrazený Karfiol 2,5kg Viking Frost
1 ks
Belgicko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazené Černice 2,5kg Viking Frost
1 ks
Ukrajina
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazené Fazuľové struky celé 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,79 €
2,72 €/kg
Mrazená Mrkva baby 2,5kg Viking Frost
1 ks
Rakúsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazený Špenát listový 2,5kg Viking Frost
1 ks
Belgicko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Mexická 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,69 €
3,08 €/kg
Viking Frost
Panská 25 686 04 Kunovice, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Mrazená Zmes zeleninová Mexická 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
7,69 €
3,08 €/kg
Mrazená Paprika krájaná mix 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
7,89 €
3,16 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Lázenská 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,69 €
2,68 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazený Kel 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,59 €
2,24 €/kg
Mrazená Zmes hubová 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
3,99 €
3,99 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Viking Frost
1 ks
Egypt
8,59 €
3,44 €/kg
Mr.Špenát pretlak 2kg Viking Frost
Dočasne nedostupné
1 ks
4,29 €
2,14 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Mochovská 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,39 €
2,56 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Zmes zeleninová Lázenská 2,5kg Viking Frost
Mrazená Zmes zeleninová Lázenská 2,5kg Viking Frost
6,69 € s 19% DPH