Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo

1 ks
Belgicko
Ardo Hlbokomrazená Kukurica Ribs. Hmotnosť / Objem balenia: 2,5kg
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Mrazená zelenina jednodruhová
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 6,40 €
Na sklade viac ako 1 ks
15,99 € s 19% DPH
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo

Naše Kukuričné rebrá ponúkajú moderný pohľad na tradičnú kukuricu. Štvrtené klasy kukurice sa pri tepelnej úprave zaujímavo stočia do tvaru pripomínajúceho rebrá. Táto inovatívna prezentácia pridáva jedinečný vizuálny efekt a zábavný zážitok pri konzumácii, vďaka čomu sú všestranným doplnkom rôznych pokrmov. Mrazené pre zachovanie čerstvosti, poskytujú pohodlie a konzistentnú kvalitu pre profesionálov v gastronómii. Približne 35 kukuričných rebier v balení Kľúčové vlastnosti: Štvrtené klasy kukurice, ktoré sa po tepelnej úprave zaujímavo stáčajú do tvaru rebríkov Hlbokomrazené pre optimálnu čerstvosť a jednoduchú prípravu Všestranná ingrediencia vhodná na široké využitie v kuchyni Ideálne pre: Gastronomických profesionálov, ktorí hľadajú inovatívny a vizuálne atraktívny kukuričný produkt, ktorý obohatí kulinársky zážitok a ponúkne široké možnosti využitia v jedálnom lístku.



  • Skladovanie: Skladujte pri teplote -18 °C alebo nižšej
  • Návod na použitie: Grill: Kukuričné rebrá grilujte na strednom ohni, kým nie sú upečené. Rúra: Výrobok položte na plech na pečenie v jednej vrstve. Pečte v predhriatej rúre pri 180 °C 12-16 minút alebo kým nie sú zlatisté a chrumkavé, pričom ich raz otočte.
Zloženie

Zloženie výrobku:  

Alergény (zoznam zložiek):  

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 77
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 324
Tuky [Gram] 1.9
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 22
z toho cukry [Gram] 2.5
Vláknina [Gram] 5.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 3.6
Soľ (NaCl) [Gram]  
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 2,5kg

Podobné produkty
Mr.Hrášok jemný Hrašuľko 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,55 €
4,43 €/kg
Mr.Mrkva baby Karotienka 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,86 €/kg
Mrazená Cuketa kocky 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Česká republika
7,49 €
3,00 €/kg
Mrazená Kukurica zrno Cukrík super sladká 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazená Brokolica Vapeur 300g Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,39 €
7,97 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mrazená Brokolica 300g Vinica
1 ks
Španielsko
1,35 €
4,50 €/kg
Mr.Špargľa zelená 1kg Ardo
1 ks
Rakúsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald
1 ks
Rakúsko
25,39 €
25,39 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mr.Kukurica zrno Cukrík 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mr.Limetkové listy Rangpur (celé) 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,19 €
20,76 €/kg
Mrazená Mrkva baby 2,5kg Viking Frost
1 ks
Rakúsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazená Brokolica nadrobno krájaná 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mrazené Hranolky batátové 10mm 2kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,39 €
7,19 €/kg
Mrazená Cuketa kocky 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Česká republika
7,49 €
3,00 €/kg
Mrazené Pyré Jahoda 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
9,09 €
9,09 €/kg
Mr.Tekvica maslová kocky 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mr.Mango kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Peru
15,79 €
6,32 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Bistro mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,39 €
3,36 €/kg
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mrazené Gaštany lúpané celé 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,99 €
14,99 €/kg
Ardo
Wezestraat 61, 8850 Ardooie, BE. Distribútor: Ardo Mochov s.r.o., Klánovická 601/40, 198 00 Praha 14-Hloubětín, Českoviac informácií o distribútorovi
Mrazená Zmes Julienne 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
5,69 €
2,28 €/ks
Mrazený Karfiol ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mr.Tekvica maslová kocky 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mrazené Avokádo kocky 1kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
9,69 €
9,69 €/kg
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
7,19 €
7,19 €/kg
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg
Mr.Mango kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Peru
15,79 €
6,32 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mr. Ananás extra sladký 2,5kg Ardo
1 ks
Južná Afrika
14,29 €
5,72 €/kg
Mrazená Kukurica zrno super sladká 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,29 €
3,72 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
15,99 € s 19% DPH