Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo

1 ks
Belgicko
Ardo Fazuľové struky celé, hlboko zmrazená jednodruhová zelenina. Hmotnosť/Objem balenia: 2500 g (2,5kg)
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Mrazená zelenina jednodruhová
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 3,32 €
Očakávame 28.09.
8,29 € s 19% DPH
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo

Ardo Fazuľové struky celé, hlboko zmrazená jednodruhová zelenina. Hmotnosť/Objem balenia: 2500 g (2,5kg).

ARDO hlboko zmrazené fazuľové struky celé Fine, predvarené (2,5 kg)

  • Skladovanie: -18°C, DMT uvedené na zadnej strane obalu
  • Návod na použitie: pozri obal

Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť. V každom jednotlivom prípade si pozrite informácie na príslušnom obale produktu, iba tie sú záväzné. Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.

Zloženie
Fazuľové struky

 

Alergény
neobsahuje

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 28,00
Energetická hodnota [KJ]: 119,00
Tuky [Gram]: 0,10
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,10
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3,50
z toho cukry [Gram]: 0,40
Vláknina [Gram] 3,10
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,80
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,08
Výživové údaje na 100g
Balenie 1ks = 2,5 kg
Zloženie výrobku Fazuľové struky
Alergeny (zoznam zložiek) neobsahuje
Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie neobsahuje
Energetická hodnota [Kcal] 28
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 119
Tuky [Gram] 0.1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 3.5
z toho cukry [Gram] 0.4
Vláknina [Gram] 3.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 1.8
Obsah balenia

1ks = 2,5 kg

Podobné produkty
Mrazené Fazuľové struky celé 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,79 €
2,72 €/kg
Mr.Špargľa zelená 1kg Ardo
1 ks
Rakúsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mr.Kukurica zrno Cukrík 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mr.Hrášok jemný Hrašuľko 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,55 €
4,43 €/kg
Mr.Limetkové listy Rangpur (celé) 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,19 €
20,76 €/kg
Mrazená Brokolica Vapeur 300g Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,39 €
7,97 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazená Brokolica nadrobno krájaná 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald
1 ks
Rakúsko
25,39 €
25,39 €/kg
Mrazená Brokolica 300g Vinica
1 ks
Španielsko
1,35 €
4,50 €/kg
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Mrazená Kukurica zrno Cukrík super sladká 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazená Cuketa kocky 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Česká republika
7,49 €
3,00 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mr.Mrkva baby Karotienka 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,86 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazený Hrášok jemný 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,19 €
5,68 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,99 €
3,60 €/kg
-17%
Mr.Zmes byliniek all'Italiana 250g Ardo
1 ks
Belgicko
1,79 €
1,49 €
5,96 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mrazený Karfiol ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Bistro mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,39 €
3,36 €/kg
Mr. Ananás extra sladký 2,5kg Ardo
1 ks
Južná Afrika
14,29 €
5,72 €/kg
Mr.Tekvica maslová kocky 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mrazené Gaštany lúpané celé 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,99 €
14,99 €/kg
Ardo
Wezestraat 61, 8850 Ardooie, BE. Distribútor: Ardo Mochov s.r.o., Klánovická 601/40, 198 00 Praha 14-Hloubětín, Českoviac informácií o distribútorovi
Mr.Mango kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Peru
15,79 €
6,32 €/kg
Mrazené Čučoriedky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
28,59 €
11,44 €/ks
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mrazené Pyré Jahoda 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
9,09 €
9,09 €/kg
Mrazený Hrášok jemný 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,19 €
5,68 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
7,19 €
7,19 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,99 €
3,60 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
8,29 € s 19% DPH